Příběh služebnice (2017) (seriál)

Banda slabomyslných služebnic, pošahaných manželek, co se vyžívají v předstírání a oni velitelé, kterým je přisuzována váha,respekt, strach...pak dostanete upracovaného, tichého manažera jehož prohřešek je sex v oblečení. Pak tu máme mnoho náznaků, emocí a myšlenek, které nemají další uplatnění. Venkovní záběry jsou limitované rozpočtem, nebo tak působí. 60% zeď/30% dvě služebnice/10% chodník. Absence zvířat, lidí na ulici, logického rozhovoru nebo pohledu na zbytek světa mimo jeden dům a pár místností. Je to thriller pro emancipované matky a lesby? Pravděpodobně. Pokud chcete vidět dystopický svět koukněte na Equilibrium nebo přečtěte G.Orwella. 1* za Ann Dowd, která jako jediná dodává onu atmosféru strachu.

Expresní zásilka (2012)

Dialogy mizerné, černobílé ploché postavy, příběh zjednodušený pro batolata. Uvádí se jako Akční / Thriller, ale ve skutečnosti je to DIY video pořízené go pro kamerou na kole + kopa klišé + špatné CGI.Pokud Vás láká 91 minut bez napětí a rozumu a ve volném čase jezdíte na kole bez brzd... ani tak to nelze doporučit

Řbitov zviřátek (2019)

Shlednutý tento snímek i počin z 1989. V čem je starší lepší? Mimo přiznání Judovi viny(způsobeno dnešní dobou kdy je lepší svalit vinu na ostatní a projde mi to) v ničem. Herecké výkony oproti 20let stré variantě lepší. Přecijen ta sladká holčička je je pekelné stvoření... J.Clarke patří mezi top herce v mezích thrilleru a jeho chladný pohled je parádní. V původním zpracovaní není ani _Jude zpracován jako přítel Creedů, ale spíše jako vyšinutýsoused což protiřečí tomu proč by měl doktor lézt kamsi do bažin, aby pohřibil toho a tu.... Lidi potřebují na co nadávat a remake je často cílem. Chyba, 1989 verze nenabízí nic jiného/nového krom úsměvných vizuálů, zatímco tohle ti řekne vše bez kaše :)

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Česká vykradačka In Treatment/V odborné péči co nenabízí nic nového nebo lepšího. Paul Weston je lepší.

Světová válka Z (2013)

Parádní, zábavné a se spoustou oblíbených herců. Ale Mirélie a Brad manželé? Hehe

Dobrý doktor (2017) (seriál)

Uznávám, že nápad autisty a jeho fungování je originální, dokonce že seriál poskytne pár zajímavých scén, ALE taková nálož patosu, klišé a nesmyslných dialogů je příliš. Zde často chválený výkon Freddie Highmorea je jenom derivace Normana Batese z prvních řad. Pokud se Vám líbí nemocniční prostředí a chcete drama, pusťte si House, pro komedii Scrubs a pro dobrý výkon Freddieho Bates Motel. Průměr

Pledge (2018) odpad!

Na noční jsem narazil na tento počin. Postavy otřesné, děj mizerný, scénář na úrovni zvratků. Parta Céčkových sráčů trýznní bandu připosránků. Film nemá smysl vidět.