Narcos: Mexiko - Série 2 (2020) (série)

Na jedné straně necharismatický D.Luna, který Pablovi nesahá ani po patu na druhé slizák Scoot, to už i ten Peňa byl lepší... Nikomu nefandíte, postavy jsou Vám ukradené a celé to působí jako laciná náhražka původního Narcos. 50 nových jmen upatnalých mexikánců bez jakéhokoliv pozadí má diváka zaujmout? Všichni si rádi povídají a poměřují velikost péra, ale nic se neděje. Rozpočet padl na cigarety a párty. Herecké výkony na minimu. Posun v ději mizivý. Kamera je k smíchu, to stále neznají stativ? 2* za lokace a hudbu.

Alien Outbreak (2020) odpad!

Od počátku mizerná kamera, která zoomuje, třepe se a působí jako špatné POV. Policistka v neznámém městě je přivolána na místo, kde starý pán spáchal sebevraždu, jeho žena, obratem spáchá sebevraždu před policistkou. Střih. Žádné posily, vyšetřování nebo emoce z herečky. Střih... jede v autě a má brokovnici (kterou pár použil k sebevraždě) v sáčku na zadním sedadle. Uvidí mrtvolu u cesty. Opět bez přivolání posil nebo nahlášení úmrtí pronásleduje krvavou stopu k domu, kde je záhadný pravděpodobně nahý muž, který tvrdí, že si pro něho něco přišlo a dostavá se "to" do domu. Střih. Policistka vezme důkaz z prvního místa činu(brokovnici) ze sáčku na důkazy a nabije ji broky které nahodile vytáhne z kapsy. Opět žádná komunikace s centrálou nebo náznak "rozumného jednání" vejde do domu a vidí robotického mecha (animace a vzhled je jako z 70.let) vystřelí něco jako sůl a zbraň zahodí na zem. Neřeší ufona, ale šíleného muže v bezvědomí na zemi, ten ji popadne za krk a začne ji dusit, náhle přestane a zabije se šroubovákem. Policistka kontaktuje centrálu(jedna osoba jménem Patrick) ten nereaguje jako by kdokoliv čekal, jen se jí klidně zeptá co viděla. U toho všeho jenom kroutím hlavou a přemýšlím co to má znamenat?! O pár minut dále opět vytahuje z auta brokovnici kterou odhodila v domě na zem (cože?) a nabíjí broky z kapsy(nemá služební pistoli,obušek,sprej nebo cokoliv co by polista měl..jen broky v kapse?!) přilétá kovová loď, která vypustí 2 menší roboty co utíkají za ní, ale nic se nestane. Záběry kamery na sloupek auta... a mám dost. Takový odpad by zasloužil novou kategorii: Odpadní stoka! Otřesná kamera, nulové herectví, nulová logika a ty dialogy...tomu se nejde ani smát. Víte jak jsou ceny za nejhorší filmy roku? Tohle je mnohem,mnohem horší....možná nejhorší co jsem kdy viděl. Je to virus? Ovládání mozků? Invaze mizemských toustovačů? Ani herci nevědí.... a divák? Ten doufám už přestal sledovat

Na nože (2019)

Částečně napínavé, převážně překombinované, ale hlavně zbytečně dlouhé, plné klišé a otravných postav a absurdních dialogů. Vykopnout supy z "jejich" domu na ulici by mohlo být zábavné asi jako Craigův akcent. Chudá pomocná ruka z jižní ameriky utlačovaná bílou zkaženou smetánkou...to už jsem někde viděl, tak 100x. Dal jsem tomu šanci kvůli obsazení, ale dokoukal jsem se zíváním. 2*

Atypický (2017) (seriál) odpad!

Rádoby originální,ale ve všech směrech (pod)průměrný seriál pracující s klišé jako záchranou berličkou. Ve výsledku nic nového ani převratného, spíše nuda. Nesympatický cast, absence humoru mimo ten z 5.třídy a hudba? Podbízivá funky srajda apelující na emoce diváka v momentech kdy si říkám, co to do prdele má být? Chtěl jsem dát 1* ale nevím za co bych ji dal

Terminátor: Temný osud (2019)

Dávám 4*, ale je tam několik věcí nad kterými nesouhlasně kývám hlavou. Pokud je ochránce vylepšený, proč posílat konstitučně slabší ženskou než chlapa? Proč Sarah nebyla zatčená kdykoliv během posledních x let když je natolík "známá"?+Kdo byl armádní plukovník? Snad ne, jen černošská vložka. Proč nemohli tvůrci obsadit lepšího záporáka než G.Luna ? Z Roberta Patricka i Arnieho šla hrůza, J.Clarke byl temně psycho a o Salvation radši nemluvě. Scéna v letadle nebyla působivá, ale zmatená, konec předvídatelný. I tak je to díl, co jsi rád pustím znovu. Díky

Bitva u Midway (2019)

Mohlo to být mnohem lepší. Vše už zmíněno jinde, ploché postavy (šprt, hrdina, vůdce, eso, poslušný voják, beránek atd.) absence zájmu o postavy, místy i efekty zakopávají o sami sebe. Pak přijde závěrečná vřava, kdy je divákovi jedno, zda-li postavy přežijí či nikoliv, po bitvě klasická americká hrdinná část, kdy už chybělo do smíchu jen plápolající vlajky ve větru. Podobnost s Dunkerk, kdy je soustředění tam kde být nemá...