Penny Dreadful: Město andělů - Santa Muerte (2020) (epizoda)

Rasová nevraživost a politika v Penny Dreadful namísto záhad a tajemna? Nezajímavé postavy vs. mýtická monstra? Upocení mexičani vs. démoni? Dormen vs. Green, Dalton a Hartnett? Spíše to připomíná The Terror série 2....tohle má společného s originálem asi jen R.Kinneara. 1* za úvodní scénu. Kdyby se to jmenovalo jinak tak ok, ale tohle je okázalá vykrádačka. Ptfuj!

U Zlaté rukavice (2019)

Tohle by mohli promítat jako protialkoholický film pro AA. Nechutné, ale filmařsky dobré.

Po životě (2019) (seriál)

Libí se mi to, nejenom protože jsem Tony v reálném světě, ale hlavně kvůli dobré kombinaci humoru/moudrosti/drama. Objektivně za 4, subjektivně za 5*

Proroctví z temnot (2002)

Napětí budované kolem červeného světla, rozhoupané kamery a dva obličejové výrazy Gera má být mysteriózní horror? Počkej...oni i zkreslili hlas a přidali kopu čmáranic a šumu, to se budeš bát! Ok, dám tomu šanci.... vhodné v neděli na nově ve 2 ráno, kdy už spíte nebo usínáte...ta jedna hvězda je za hudbu

Piraňa 3D (2010)

Některé scény jsou skoro za 5* zábavně krvavá jízda. + solidní herecké obsazení a málo hloupých momentů. V rámci žánru Horror/Komedie silných 80%

We Take the Low Road (2018)

Honba na farmaceutické manažery zlákala, ale provedení je mizerné. Nudné cestování a plkání o ničem proloženo občasnou střelbou. Spoiler/logika: Zabití cíle kdy postavy mají panický záchvat, jen aby o pár minut později zabili neozbrojené civilisty bez pípnutí. Zvrat, kdy jedna z postav přestane brát léky, způsobující horší stavy než schizofrenie v řádu hodin je zoufalý pokus o budování napětí. Zbytečné, iracionální a urážlivé pro westerny. 1* za po-titulkové scény

Manželská historie (2019)

Po technické stránce vynikající, herecké výkony bravurní,ztvárnění realistické,ale přínos pro filmařinu nulový. Proč má divák sledovat něco co s děje každodenně v milionech domácnosti a zároveň postrádá něco výjimečného? Dokument o tom co postihne polovinu manželství je ok,ale jako film ztrácí na významu...filmy sledujeme abychom prožili něco co nemůžeme. Za mě slouží pouze jako herci snažící se vymanit z zaběhnutých rolí,nikoliv jako zážitek. Slabé 2*

Pán tygrů (2020) (seriál)

Jedna banda mentálně zaostalých buranů vs druhá. Co má Pán tygrů přinést ? Informovanost o tom jak je v americe možné mít 200tygrů, 180 zbraní, více zubů jak IQ a vydělávat. PETA je mnohdy iracionální hloupost a marketingové lobby, Carole nemá v hlavě všch 5 pohromady ale Joe...to je opravdu exot, v tom nejhorším možném smyslu. Kvalita dokumentu na 5*, kvalita protagonistů 0*, příběh za 3*

Všechno nejhorší (2017)

Film o tom, jak povrchni coura jménem Strom musí několikrát umřít, aby se začala chovat jako slušný člověk. Soundtrack je příšerný, stereotypy a klišé v každé scéně, herci nesympatičtí. Horor / Mysteriózní / Thriller / Komedie ? Nefunguje v ničem

Bankéř (2020)

Další film o tom jak to mají černoši težké, film nemá smysl vidět