• Thriller

Commune: A New Cult Classic, The (2009)

Komedie možno ano - že sem to skoukla. Horror mi unikl - pretože severní vítr je krutý. No a mysteriózno - to je to, proč to celý vzniklo. Odpad + . Ale za tu family neschopne okoukanou dementnosť, ten reces point udriem.

Project: Panacea (2015)

Rusáci dokážou i lépe, no tenhle nablblej zombie flák, málem ako študentský projekt si určite zaslúži kukuč budúcich filmárskych potentátov, ako sa vyhnúť chybám. Jinak ale rozdýchaný a bez urážky.

Meet the Blacks (2016)

To se jakože niggaz vysypali z ghetta a opovážili se vyprdelkovat ! PURGE !? Že prezident El Bama ?! K tomu ešte komédia ? Filmová alergia, snažiaca sa o príbuzenstvo so skvelými Wayans Bros sa jednoznačne vykoľajila. Jako mental TV snadno uchopytelná terapie pro otrlé , jinak ale " shittabitch ". Vystrelím bod, aby som si to pripomenula. ( je fayn, že neexistují filmové hranice ).

Olalla (2015)

Hodně nemohoucí pokus o vampírinu. Jac je učebnicový amatér a guitar songy v tejto zinscenovanej mizérii nepostačia. Jako rozhlasová hra určite zafunguje a proto ten usmoklenej groteskní bodík, mám totiž funkčné srdce. Jako filmová projekce je to všechno zlý, všechno safra.

The Evil That Men Do (2015)

Španělé si obhájili své narco teritórium a Ramon to poslal na plátno. Do tyhle hombres acción violenta nečakane vstúpi 10 ročná holčina a o účasť poprosila aj motorovka, aby čo to rozporcovala. Tyto jižanské šplechy miluju.

The Innocent (2006)

Neurážející micro budget pokus o slash. Stuart je vychcanej a na pokrytí nedostatkov využil hudební score, málo světla a minitáž. Přímo až tmu. Studentskej pobyt v lesíku podle pravidel žánru ( pokec / ohník / sex ) se v polovičke prelomí na celkom atmosferickou záležitosti. Výsledkem je docela koukatelný Stuart bez peněz. 2 +

Curtição do Avacalho, A (2006)

O tomhletom nonsense maskaru se nedá napsat nic. Zombie rachot kam sa pozrieš, prosthetic FX jako ze základky, kamerové maznáni s falusem, hudobne od zmutovaného 007 motívu, cez Queen ( opera ) až po sambu. Nemyslím, že niečo podobné se dá namotať bez akýchkoľvek navykových látek. Ale jako party movie - dokonalé.

Dark Cove (2016)

Kolem 50ky se ukončí zoznamka s trapákmi a pak se snaží snímek udělat ze sebe alespoň polofilm. Tieto vyšablónované scenáristické skusy ma unavujú. Do Kanady zasílám černou obálku.

ABCs of Death 2.5 (2016)

Kašlu na Abecedu, takže i na " M " ! Jako kratochvíle, celkem funkčné nic. Hororové poviedky ja totiž veľmo ľúbim.

Unfriend (2016)

Němci když si dupnou, tak umí . Ale žeby sem si z tohoto snímku vytrhla páteř, to ne. Jak found fuck footage bejvalky, tak naběhl " social network " násuv do všech žánrov. Nic nápadité, jen oukej vyfabrikovaný málem "slash " produkt, ktorý si bude užívať svoj aktuálny trend. Do tohoročnej 100ky sa ale isto vmestí.