Angry Birds ve filmu 2 (2019)

Nějak tomu dochází dech. Jestli udělají ještě jeden film, tak to bude o ničem.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Není to klasický Tarantinovo film: žádné masakry, potoky krve nebo epická výprava. Je to citlivá připomínka řádění Mansonovy rodiny. Velmi mě zaujalo jak Tarantino v příběhu ukazuje herce ne jako postavy, ale jako skutečné lidi zaměstnance. Konečně dostal Brad Pitt zajímavou a charakterní postavu, ne zestárlýho seladona.

Sucker Punch (2011)

Příběh se odehrává ve 3 rovinách: realita - 1. Babydoll umístí chamtivý otčím do blázince, 2. Babydoll si vytvoří fiktivní svět nočního klubu, ze kterého se snaží utéct, 3. svět je o setkání s mistrem a boji o svobodu.

Annabelle 3 (2019)

Docela dobrý s happyendem. Ale asi se nebudu bát jít v noci na záchod. Podobně jako V zajetí démonů a Sestra nebo LaLorona mě i Annabel nechává v klidu. Nejlepší z trilogie je 2. film a po něm je tento. Trochu mě zklamalo, když film skončil jenom zavřením vitrínky. Čekala jsem že třeba budou Warrenovi znovu chytat duchy. Taky vám přišlo vtipný, když duch hodil šavli :D

Sami s duchy (2016) (pořad) odpad!

Ke sledování mě přitáhl Nick Groff, který byl týmem Po stopách duchů, se kterými skončil, protože se mu narodilo děcko. Od té doby asi došly peníze. Pořad je parádně rozkouskovaný na reklamy. S mizerným vybavením a bez důkazů, který by vás přesvědčil, že vůbec "něco" existuje, protože aktéři si můžou žvanit co chtějí.

Rány (2019) odpad!

Ztráta času.

Poslední Mohykán (1992)

Přestože to není můj nejoblíbenější žánr, zpracování bylo poutavé hlavně zásluhou soundtracku. :) Jedna dobrá skladba a vydrží jim na celý film.

Úniková hra (2019)

Mysteriozní filmy se mi moc líbí a film je rozhodně velmi zajímavý. Mnoho lidí bude tvrdit, že Saw je to samé a daleko lepší, jenže Saw je horor a tento film se mezi horory nedá zařadit, přestože zde umírají lidé chybí tomu potřebná atmosféra na horor.

Vesnice (2004)

Napínavé, ale přesto ne moc strašidelné. Celou dobu čekáte, že se budete bát a jediné co je zneklidňující je komunita sama o sobě. Mě zneklidňují i Jehovisti :D

Lví král (1994)

Krásné skladby. Rozhodně to není pohádka jedné líbivé písně. Pro mě je lepší dabovaná česká verze než originál. Rozhodně každý musí uznat, že Scarova píseň Buď připraven je v češtině daleko hezčí a hlas Pavla Soukupa je daleko lepší než original, stejně tak Zazu s hlasem Stanislava Fišera je veliká škoda, že ho neuslyšíme v nové verzi.