Cellular (2004)

Super akce od začátku až do konce, nejlepší je to že tam neni něco nerealistického to ocenim a zlepší to trošku film, děj 5*, herců práce ve filmu 5*, zpracováno 5*, celkem 5*

Matrix (1999)

Ani nevim proč ale film se mi začal líbit už od ukázky a proto když vidim že někde hrajou Matrix ihned tam jdu. abych vám řek tak jsem to poprvé nepochopil ale podruhé už jo (já jsem to viďel 9x),na tento film se budu dívat klidně i do nekonečna.velmi hezky zpracované a dobrý děj. Ale opravdu fakt super film . hercí dali opravdu filmu takovej šmrnc a děj, takže z toho vyplívá že nemohu dát míň než 5*

Gladiátor (2000)

opravdu dobrý film. celý film akce, vychcanost, odvaha, statečnost, troška lásky. Hercí dali filmu šmrnc a dobře zahrané. dávám 5* protože si to míň nezaslouží.

Noční let (2005)

velmi dobrý děj, líbilo se mi jak bylo všechno realistické (myslím jako že je to možné i v dnešním světě), dobře hercízaujali svá místa ve filmu,velmi dobře nahraný tak aby napružil diváky sledující tento film. A proto 5*

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Opravdu moc hezkej film, opravdu mě zaujal a hezky zpracovaní a dosazení herců kteří tam zahráli na 100%a proto 5*

Znamení (2002)

Brrr když jsem to viděl poprví tak jsem se strašně lekl při lekavých scénách. Ale dobře natočený, zpracovaný, hercí super prostě 5*

Kletba bratří Grimmů (2005)

opravdu jse mi to líbilo fakt dobré ale malým dětem bych to nedoporučoval.

Tajemný let (2005)

Opravdu dobrý děj ale ze začátku to bylo fakt zamotaný že jsem to sám nechápal, až koncem se to všechno rozmotalo takže fakt dobrý scény, i scény při kterých si řeknete ,,no doprčic dyť už u ........" (nechci prozrazovat děj fimu, sice si to tu můžou přečíst ten děj, ale přesto to neřeknu) mě se to moc líbilo a hercí do toho dali všechno natočení a sestříhaní velmi pěkně a fakt bych ho doporučoval ostatním lidem ale ne moc malý (protože by to nepochopily, bez urážky) fakt moc dobrej film, super je podle mně slabý slovo, tak abych to ukončil, líbilo se mi co udělala pro tu dceru. takže dávám 5*.

Saw 2 (2005)

brrr opravdu nechutné scény s ještě nechutnějšímy nástrahami, dobše nahrané a tak dále

Černý rytíř (2001)

Super film dobrý herecký obsazení, hodně humoru a dobré scény. fakt super já se u toho musel smát- když se podíváte na můj profil tak zjistíte že mám rád Martina Lawrence dle snímku není vyjímkou.