Hadi v letadle (2006)

Ako parodia by to obstalo lepšie.Viackrát som mala úsmev na tvári.

Můj syn Rico (2005) (TV film)

Príbeh pri veľkej predstavivosti snáď aj uveriteľný,ale tá realizácia, aj keď TV filmu je prosto prestrašná.Hviezdu pre tento odpad získava border kolia,ktorá hrala najlepšie.

Blízko od sebe (2013)

Tento film nie je žiadna oddychovka.Je to obraz rodinnej reality,je to o nenaplnených snoch,haprujúcich vzťahoch,zvláštnej lásky rodiča k deťom.Herecky výborne obsadená rodinná dráma, v ktorej Meryl Streep predvádza svoje majstrovstvo a Julia Roberts mňa osobne ohúrila.V závere Kings of Leon super.

Muž ve stínu (2010)

Jednoznačne protiamericky ladený Polansky.,,Snažia sa ma zabiť zložky mierových síl."

Spáči (1996)

Trvalo dlho,kým som na tento geniálny film natrafila.Je to strhujúca,desivá a vynikajúco obsadená dráma o pomste, i keď s mierne dlhšou stopážou.

Jen 17 (2013)

Je to take kostrbate.Film vlastne nedava odpoved na to,preco to ta v rodine celkom dobre zabezpecena 17 rocna krasna dcera, potrebuje prostituovat,ale ze zivot aj nas dospelych nieje celkom podla pravidiel,to sa da pochopit.Urcite je vyber Marine Vacth,ako predstavitelky nadhernej 17stky vyborny,ale nieco urcite k dokonalemu zazitku,chyba.

Portrét: Yuri Dojc (2013) (TV film)

Vyborny dokument bez patosu.Citit z neho laskavost a ludskost.Humor pritomny vo fotografiach Yuriho Dojca nepotrebuje komentar.Slovak z Humenneho,ktory je doma vsade na svete.

Stmívání (2008)

Preco treba teenagerov krmit takymto upirskym odpadom, som nepochopila.Je na tom mladez, az tak biedne?

Půlnoční kovboj (1969)

Film,ktory si clovek asi navzdy zapamata.Hoffman a Voight proste parada.A samozrejme New York.

Budiž světlo (2006) odpad!

Vianocny odpad.Radsej tma,ako tato svetielkova americka komedia,ktora je skor doplacu.