• Thriller

Chyťte doktora (2007)

Já jsem se docela dobře bavil, i když mi vadila ta jistá zacyklenost filmu, kdy se některé scény zcela zbytečně opakovaly. Ovšem Tatiana Vilhelmová v roli Jany byla perfektní.

Exitus (2000)

Film, který bylo o veskrze nudném ničem.

Operace: Zlomený šíp (1996)

Vcelku slušná akce a pro mě osobně spokojenost. Že to nebylo zase až tak bůhví jaké akční dílo, mi ani moc nevadilo. Už kvůli tomu podzemnímu jadernému výbuchu to stálo za to.

Svět za sto let (1936)

Já nevím, nějak se mi prostě nedařilo vpravit se do diváka v roce 1936, abych dokázal tento film ocenit. U dobrých starých filmů se mi to daří. Tohle byla jen zdlouhavá nuda.

Candy (2006)

Hodně nezajímavý, i když docela dobře zahraný film.

Sledování (1998)

Ten film by byl docela dobrý. Je to dobře zahrané a i pointa je docela zajímavá. Jenže je tu jaksi velký problém. Celé je to jedna velká blbost, protože proč by šéf, který může polat chlapy a ti jednoduše zlikvidují, koho je třeba, najednou dělal takovéhle mega šachy, kvůli likvidaci jedné osoby, nota bene nijak zvlášť důležité? To prostě moc smyslu nedává. Ale jak říkám, z filmařského hlediska docela dobré.

Smyčka (2009) (TV film)

Velmi dobrý film, který ukazuje, jaká banda ti komunisté byli a co si budeme říkat, stále jsou.

Exil (2004)

Tahle cesta za vlastními kořeny moc nezaujme a místy dokonce i nudí - zejména příliš dlouhá scéna s uváděním se tancem do tranzu je skoro k nepřečkání. Vznikl tak spíš lehce podprůměrný film, který toho moc neukáže, ale ani zcela nenudí. Takže je zde něco, na co se nejspíš dost rychle zapomene a jen v pár lidech to možná na chvíli něco zanechá.

Venkovský učitel (2008)

Velmi dobrý film se skvělými hereckými výkony. Jediné, co mi vadilo, byla postava Ládi. Nevím, jestli to bylo tím, jak byla napsaná nebo jak byla zahraná, ale vyloženě mě tam rušila. Tím nechci říct, že by tam vůbec neměla být, ale tak, jak je, není zrovna tím, co by filmu prospívalo.