• Krátkometrážní

Carlitova cesta (1993)

Pacino, Penn, klub, výlet na lodi a samozřejmě závěr na Grand Central.

Lid versus Larry Flynt (1996)

Řemeslně z mého pohledu není co vytknout. Obsahově zajímavé a poutavé. Takový život si rozhodně zasloužil zvěčnit na stříbrném plátně a je nepochybně dobře, že tento výborný film vznikl.

12:01 PM (1990)

Famózní námět.

Na Hromnice o den více (1993)

Když nečekáte nic a dostane vše, tak zákonitě musíte být spokojeni. Groundhog day je hřejivá, mysteriózní komedie se zajímavými charaktery a výbornými hereckými výkony (zejména Murray), která potěší. Doporučuji všem. Po druhém zhlédnutí dodávám, že tento výjimečný film v sobě obsahuje všechnu moudrost světa.

The Whitest Kids U'Know (2007) (pořad)

Extrémně nekorektní hardcore, který není pro každého. Obrovská škoda je, že na WKUK neexistují (vyjma prvního dílu) ani anglické titulky.

Symptom Pandorum (2009)

Ano byly tady jisté nelogičnosti a relativně špatně naanimovaní no tam ti - však víte, ale taky to bylo svižné, akční a nutilo mně to fandit hlavním hrdinům a rozhodně jsem se nenudil. Čtvrtá hvězda v celkovém zúčtování je potom za fantastický konec, který mě osobně dostal, jak jen mohl.

Projekt X (2012)

Když si odmyslíte ten stupidní dějový rámec o loosrech ze střední a přidáte nějaký den panák a možná něco navíc, tak si tuto pekelnou jízdu užijete jako sami aktéři. Like party? Watch this!

Muhammad Ali: Tváří v tvář (2009)

Rozhovory s veterány těžké váhy, kteří mají jedno společné - všichni se v ringu postavili Alimu, a teď a nejenom o tom vypráví v tomto dokumentu. Ano je to fajn natočit dokument tímto způsobem, ale na doplnění mi tady chyběly nějaké zajímavé údaje, statistiky, které by proložily vyprávění velikánů boxu.

Kulka v hlavě (1990)

John Woo je zvíře! Co to tady zase předvedl nemá obdoby. A mám takový dojem, že docela s přehledem zahanbil i válku o Falklandy, v níž padlo na obou stranách dohromady 957 lidí. Je to zkrátka šílený nářez, ve kterém kulky doslova prší jako kapky vody při dešti.