Opravdová kuráž (2010)

Bridges, Brolin a Damon ako sekundanti? To stojí za pozornosť. Remake, ktorý nepatrí medzi tie zbytočné.

Crazy Heart (2009)

Ku country si nájdem cestu len zriedka a tu je každý kúsok skvost. Jeff Bridges je výborný, od prvej chvíle sa o neho stále bojíte, kedy ho stočí doprava a mrtvica si vyberie svoju daň. Ale stále si ho porovnávam s Joaquinom Phoenixom vo Walk the line a na ten Crazy Heart nemá.

Lidice (2011)

Ostal som dosť sklamaný. Herci sú zvolení vkusne, príbeh je zaujímavý, ale film má prehnanú stopáž a uvítal by som údernejší koniec. Jednoducho to malo skončiť tesne po útoku na dedinčanov a malo by to väčšiu silu.

Informátorka (2010)

Jeden zo zážitkov, ktorý si už nemusím zopakovať, ale zanechal vo mne hlbokú ryhu.

Vyměřený čas (2011)

Dobrý nápad podaný tak trochu sterilným spôsobom.

Avengers (2012)

Joss Whedon rules...ideálne namiešaná tímovka, ktorú mierne pribrzďuje prehršel dialógov o ničom, si ale zaslúži plných 100, pretože dáva priestor každému hrdinovi (zaujímavo využitá postava Hawkeye), nesklzáva do trápnosti, efekty sú krásne prehľadné, 3D využité, s neuveriteľným záverom, ktorý očakáva každý a ktorý naozaj nesklame. A Hulk? Tak ten ma totálne rozsekal.

I Touch a Red Button (2011) odpad!

Davida Lyncha mám rád, ale toto fakt nemalo žiadny zmysel. Ak budem chcieť zvracať, sú aj príjemnejšie cesty. wtf...

Zrození Planety opic (2011)

K úplnej dokonalosti tomuto kúsku síce niečo chýba (postavám sa naozaj nedokážete dostať pod kožu), ale bol to naozaj vydarený blockbuster s neskutočnými trikovými orgiami.

Wrestler (2008)

Neveril som, že ma môže dohnať k slzám Mickey Rourke...