Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Kiss my shiny metall ass! (screw word "Bite"). Tuhle hlášku jsem bohužel ve "filmu" nezaznamenal, ale i přesto je to stará dobrá Futurama. Tvůrci trošku opisovali u konkurence (South Park film atd.), ale koho to zajímá?:)

Dannyho parťáci 2 (2004)

Česky: Ups? Moderně: WTF? U Dannyho parťáků by se měli diváci bavit a ne usilovně přemýšlet a říkat si ono WTF. Technicky na vysoké úrovni, i proto za 3*.

Pokoj 1408 (2007)

V kině šlo o docela příjemně nepříjemný zážitek. Vemte dobrého herce, hoďte ho do pokoje a hažte na něj jeden úlet za druhým. Žádné veliké umění, ovšem jako správná oldschoolová, schizofrení jednohubka na jednu noc vynikající.

Království ohně (2002)

Čekal jsem to mnohem horší. Vcelku příjemně syrové béčko se zarostlým Ch. Balem a ještě zarostlejším M. McConaugheym, který by si měl zahrát nějakého pořádného magora v pořádné akční jízdě:)

Boa vs. Python (2004)

Nejgeniálnější hloupost všech dob. Orální sex Pythona a jedné bezmocné slečny patří ke klenotům filmové historie.

30 dní dlouhá noc (2007)

Bez sekyry na Aljašku nejedu. Konečně pořádný moderní horor s dostatečnou porcí krve, hnusu, smíchu (vážně) i strachu. Něco mezi Věcí a Úsvitem mrtvých.

Ostrov (2000)

Filmařina, jaká se jen tak nevidí. Ano, nevidí - v Seom se moc nemluví, hudba příliš nehraje. Vše je zkrátka syrové, atmosferické.

Psanci (2006)

Atmosféra, poetika, nadsázka, krev, zbraně, mince, Red Bull. Moje krevní skupina - chci více takových filmů:(

Dr. House (2004) (seriál)

Dr. House je můj idol. To snad jako hodnocení stačí, ne?

Jsem kyborg, ale to nevadí (2006)

Bláznivé. Zcela upřímně se přiznám, že mě Park zase dostal. Tentokráte ne příběhem nebo přirozenou brutalitou (?), ale právě celou strukturou filmu, způsobem vyprávění ničeho, samotným antizávěrem a hlavně naprosto geniální audiovizuální stránkou, která sice již k Parkovi tak nějak patří, ale i přesto jsem místy zíral na některé nápady...