Světová válka Z (2013)

Přišlo mi, že trošku nedotažený. Nechci moc spoilerovat, ale film některý aspekty filmu mi připadaly nevysvětlený a hlavně nesmyslný. Ale dá se to asi přehlídnout, je fakt, že jsem byl po celou dobu filmu napjatej jak to vlastně dopadne. Ale právě konec mi filmu mi přišel rovněž neuspokojivej s plnou řadou otázek. Možná to byl účel, ale u mě to moc neobstálo. Žádný poselství tenhle film taky nepřináší. Brad Pitt musel asi dostat královsky zaplaceno...

Mládeži nepřístupno (2013)

Nevim no, mně to teda nepřišlo ani trošičku vtipný. Takovej násilnej humor bych řek.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Film, kterej asi neni pro každýho, hlavně ne pro ty, co nemusej partu Judda Apatowa. Je to ve svý podstatě neskutečná šílenost, a kdo se na tenhle humor nechytá, tak se moc bavit nemusí. Já, jako ohromnej fanda těhlech lidí, který uměj veškerý svoje fóry neskutečně prodat, jsem se bavil fakt hodně. Navíc mám pocit, že tyhle chlapi musej bejt v reálnym životě fakt parádní a skromný lidi. Herci ztvárňují s určitou nadsázkou sami sebe, což mi připadlo jako super nápad. Dost mě teda vytáčej zdejší komentáře o tom, jak je film nechutnej, že jsou scénky improvizovaný a vycucaný z prstu atd. Nevim jak si některý lidi představujou komedii, ale ty se často stavěj právě na lehký improvizaci. Zvlášť když ve filmu vystupujou herci na tohle talentovaný, některý se zkušenostma ze stand-up. Proto neni zapotřebí extra scénáře. Jeden člověk se tu vyjadřuje o tomhle filmu jako o vrcholu trapnosti a tzv. fekálního humoru a sám pak ohodnotí film Movie 43 čtyřma hvězdičkama, přestože ten nesahá tomuhle snímku ani po kotníky. Nehoráznost! Každopádně pro fanoušky týhle party je This Is The End určitě sedmý nebe :)

Zakázaná zóna (2010)

Za ty prachy určitě dobrý, ale dojem kazí ten neskutečně nesympatickej fotograf v hlavní roli.

Andělé a démoni (2009)

Moje hodnocení značně ovlivnil fakt, že jsem před shlédnutím přečetl knihu. Film pak byl pro mě automaticky docela zklamání.

Pot a krev (2013)

Nedá se popsat...jen vidět!

Boogeyman (2005)

Hrozně špatný a ani trochu strašidelný.

North Dallas Forty (1979)

Solidní film z prostředí profesionálního sportu. Prostřednictvím oficiálních stránek National Football League byl tento snímek vyhlášen jako nejlepší film o americkém fotbale. V USA se jedná o klasiku, u nás ho očividně zná jen málo lidí...což je určitě škoda.

The Death of Yugoslavia (1995) (seriál)

Překvapivě zdroj poměrně objektivních informací. Na druhou stranu je úplně vynechána negativní role ES i OSN, což se ale dalo čekat. V dokumentu se nám dostává pohledu ze všech stran, svůj názor na věc prezentují zástupci všech republik bejvalý Jugoslávie, a divák má tak možnost si udělat svůj vlastní názor. Vypovídají prakticky všechny klíčový osobnosti tohoto konfliktu, některý záběry jsou unikátní. Pro ty, co se chtějí o této válce něco dozvědět, můžu doporučit!

42 (2013)

Film, jakej si Jackie Robinson zasloužil