Mad Monkey (1990)

Zajímavý film, poměrně nekonvenční. Téměř o ničem a přitom mne zcela vtáhnul. Jen to žánrové zařazení ... Největší záhadou je, proč někdo film označil jako thriller.

Vlk z Wall Street (2013) odpad!

Celý Wall Street jsem prošel se strašlivým vlkem ....

Únos (1997)

Absolvoval jsem tenhle film jako třetí v řadě po Spoorloos a Rodinných zájmech. Tendence zůstala sestupná, konec to jen potvrdil. Ve filmu je všecho, co divák očekává. Cokoliv bych o filmu chtěl říci, by byl, ve spojení s oficiálním textem distributora, spoiler. Tohle je ovšem taky spoiler. Už víte všechno.

Rodinné zájmy (2011)

Paradoxně nejslabší na celém flmu je dovětek, zvaný též "the moral of story" a který se se snaží z filmu udělat víc, než čím je. Tedy zábavnou kriminálkou, která využívá prostředky staré francouzské školy, ale neubrání se občas trapným manýrům současnosti.

Con Air (1997)

Občasné vtipné hlášky naznačují, že tvůrci nemysleli všechno, co točili, smrtelně vážně. A to mne s někdy lehce přihlouplým dějem v podstatě smiřuje.

Spoorloos (1988)

Inu, když někdo něco opravdu chce, má na to IQ a prostředky a není přitom slavoman ... zajisté dosáhne svého. To platí o hlavní postavě i o režisérovi tohoto filmu.Výtečný film.

Slepá (2014) odpad!

Mám rád severskou kinematografii. Preferuji intelektuálně náročnější filmy. Manželské drama je můj oblíbený žánr. S mnoha nevidomými se přátelím a pracuji s nimi. Tomuhle filmu ale absolutně nerozumím.

Piková trojka (2003)

Přečtěte si, co k tomuto filmu napsal Djkoma, znegujte všechny jeho výroky a to, co vyjde, je můj komentář.

Slova nebo obrazy? (2013)

Často čtu komentáře, které si stěžují na promarněný potenciál tématu. Tady se mi zdá, že film vyždímal téma až na doraz. Oba hlavní herci jsou skvělí a jistá míra naivity při řešení vypjatých situací je úměrná žánru. Kdyby tvůrci přitvrdili, film by zas nebyl tak "hezký".