TwoFace

TwoFace

Jan Machovec

Česko
#ReleaseTheSnyderCut

9 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3
  • 11.8.2019
  Batman: Bad Blood (2016)

  Batman se pohřešuje a v Gothamu, který přišel o svého ochránce, propuká zmatek. Bývalý Robin Dick Grayson obléká Batmanovu kápi a stává se novým Temným rytířem. Společně se samozvanou Batwoman a novým Robinem, Batmanovým synem Damianem, je Grayson rozhodnut odhalit tajemství Batmanova zmizení a postavit se nové hrozbě, kterou představuje tajemný muž jménem Heretic.

  • 30.3.2018
  Batman: Gotham by Gaslight (2018)

  Vůbec první filmová adaptace příběhů ze série Elseworlds od DC Comics. Příběh Gotham by Gaslight, který celou sérii roku 1989 započal, je zasazen do viktoriánského Gothamu. V ulicích města řádí nechvalně známý vrah Jack Rozparovač. Brutální vraždy žen se ději každou noc a policie je bezmocná. V gothamské mlze se v té době objevuje i samozvaný strážce spravedlnosti Batman, odhodlaný vraha dopadnout. Není však jediný, kdo se rozhodl vzít spravedlnost do vlastních rukou. Batman brzy získává spojence v podobě půvabné Seliny Kyle. Když Rozparovač udeří na jeho blízké, stává se případ pro Batmana osobním a ovlivňuje nejen jeho, ale především jeho pravou identitu Bruce Waynea.

  • 30.7.2016
  Let Me Make You a Martyr (2016)

  Drew Glass (Niko Nicotera) se vrací do svého rodného města, kde se setkává se svým adoptivním otcem, místním zločineckým bossem Larrym (Mark Boone Junior), a také se svou nevlastní sestrou June (Sam Quartin). Drew a June jsou milenci, kteří chtějí utéct od své minulosti a od otce. Rozhodnou se Larryho zabít. Ten se však o jejich plánu dozví a sám si najme vraha (Marilyn Manson), aby problém vyřešil.

  • 22.8.2015
  Guns, God and Government - Live in L.A. (koncert) (2002)

  Záznam z posledního koncertu turné zpěváka Marilyna Mansona Guns, God and Government v Los Angeles na podporu alba Holy Wood.

  Seznam skladeb:

  01. Intro / Count to Six and Die
  02. Irresponsible Hate Anthem
  03. The Reflecting God
  04. Great Big White World
  05. Disposable Teens
  06. The Fight Song
  07. The Nobodies
  08. Rock Is Dead
  09. The Dope Show
  10. Cruci-Fiction in Space
  11. Sweet Dreams / Hell Outro
  12. The Love Song
  13. Antichrist Superstar
  14. The Beautiful People
  15. Astonishing Panorama of the Endtimes
  16. Lunchbox

  • 20.8.2015
  Batman vs. Joker (2016)

  Filmová adaptace kultovního díla Alana Moora. Ve dvou časových linkách se odehrávají dva nejikoničtější příběhy Batmanovy nemesis – muže známého jako Joker. Příběh z jeho minulosti, kdy se z neúspěšného komika stává monstrum. A příběh ze současnosti, kdy Joker postřelí dceru komisaře Gordona Barbaru a samotného komisaře unese do opuštěného lunaparku, kde se ho snaží dovést k šílenství, aby dokázal, že i tomu nejpříčetnějšímu muži stačí "jeden špatný den", aby se z něj stal šílenec.

  • 21.2.2015
  Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)

  Dokumentární film o životě Kurta Cobaina - frontmana legendární Nirvany.
  Vůbec první dokument, na kterém se přímo podílela Cobainova rodina. Filmaři získali přístup k jeho deníkům a k rodinným archivům. Dokument obsahuje záznamy z vystoupení kapely, dosud nezveřejněné písně a domácí nahrávky, fotografie a soukromé kamerové záznamy.

  • 21.12.2014
  Soaked in Bleach (2015)

  Film odhaluje události stojící za smrtí Kurta Cobaina - frontmana skupiny Nirvana. Vše je sledováno očima Toma Granta, soukromého detektiva, kterého si Courtney Love najala v dubnu 1994, aby vypátral jejího manžela Kurta Cobaina, jen pár dní před tím, než bylo jeho mrtvé tělo nalezeno v jeho domě v Seattlu. Cobainova smrt byla policií uzavřena jako sebevražda, ale i po dvaceti letech spousta lidí věří, že šlo o vraždu - hlavně díky práci Toma Granta, který provedl své vlastní vyšetřování a poukázal tak na spoustu důkazů, které vyvracejí oficiální verzi Cobainovy smrti. Film uvede rekonstrukci událostí před dvaceti lety, rozhovory s klíčovými osobami a svědky a prozkoumání důkazů z případu z roku 1994.

  • 11.9.2013
  The Flying Man (2013)

  Ve městě se objeví tajemný létající muž, který bere spravedlnost do vlastních rukou a zabíjí zločince. Má ale na něco takového právo? Krátký film Marcuse Alquerese, který vytvořil filmové triky pro několik hollywoodských filmů.

  • 23.8.2013
  Superheroes Hangover, The (2013)

  Superman, Batman a Spider-Man se ráno probudí se strašnou kocovinou a vůbec nic si z předchozího večera nepamatují. Před sebou však vidí zničený New York. S pomocí Profesora Xaviera, který se párty taky účastnil, se jim podaří vzpomenout si na divokou noc.

  • 9.7.2013
  Call of Duty: Find Makarov (2011)

  Filmová realizace konce a několika krátkých scén ze hry Call of Duty: Modern Warfare 2, sloužící také jako trailer k sérii Modern Warfare.

  • 9.7.2013
  Rammstein: Videos 1995-2012 (video kompilace) (2012)

  Kolekce všech videoklipů německé industrial-metalové skupiny Rammstein plus bonusové "making of" ke každému z klipů.

  Seznam videoklipů:
  Du riechst so gut
  Seemann
  Rammstein
  Engel
  Du hast
  Du riechst so gut '98
  Stripped
  Sonne
  Links 2 3 4
  Ich will
  Mutter
  Feuer frei!
  Mein Teil
  Amerika
  Ohne dich
  Keine Lust
  Benzin
  Rosenrot
  Mann gegen Mann
  Pussy
  Ich tu dir weh
  Haifisch
  Mein Land
  Mein Herz brennt - Piano Version
  Mein Herz brennt
   

  • 2.7.2013
  Beijing 2008 Nian Xiaji Aolinpike Yundonghui Kaimu Shi (TV pořad) (2008)

  Zahajovací ceremoniál 29. letních olympijských her v Pekingu 8. srpna 2008. Zástupci několika desítek zemí bojovali celkem o 302 sady medailí ve 28. sportech. Mezi nově zařazené sportovní disciplíny patřila například cyklistická disciplína BMX nebo takzvaný plavecký maratón.

  • 9.6.2013
  The Big Bang Theory - Unaired Pilot (TV film) (2006)

  Pilotní díl k populárnímu sitcomu The Big Bang Theory. Leonard a Sheldon potkají dívku Katie, která zůstala bez domova poté, co se rozešla se svým přítelem. Leonard ji, přes Sheldonovy námitky, pozve k sobě na večeři. Katie je drsná a sarkastická, ale změní se, když zjistí, že od ní Leonard se Sheldonem nechtějí nic na oplátku. Nakonec se u nich rozhodne na chvíli zůstat.

  • 9.6.2013
  The Big Bang Theory: Access All Areas (TV film) (2012)

  Exkluzivní pohled do zákulisí natáčení amerického sitcomu Teorie velkého třesku. Dozvíme se, jak to chodí za kamerou, co se děje během natáčení a jak vlastně celý seriál vzniká.

  • 4.5.2013
  S.T.A.L.K.E.R. - A Story From the Zone (amatérský film) (2010)

  Osamělý stalker putuje Zónou, když najednou spatří mrtvolu jiného stalkera. Chce prohledat jeho batoh, ale je přepaden dvěma bandity.

  • 14.3.2013
  Education for Death (1943)

  V roce 1943, v době kdy ve světě zuřila 2. světová válka, vznikl v USA tento krátký animovaný film. Jeho cílem bylo poučit děti (ale i dospělé) o nebezpečí nacismu. Kreslenou a poněkud odlehčenou formu ukazuje, jak se "vyrábí" nacista coby fanatický poskok hitlerovského Německa a jaké nebezpečí sebou nacismus přináší a přinese v případě, že Německo vyhraje.

  • 11.11.2012
  Red Sand: A Mass Effect Fan Film (studentský film) (2012)

  Film se odehrává 35 let před událostmi první hry série Mass Effect.
  Na Marsu jsou objeveny starodávné ruiny plné mimozemské, vysoce pokročilé technologie a Elementu Nula. Je zjištěno, že pochází od starobylé rasy Protheanů. Na planetu je vyslán vědecký tým pod vedením Dr. Averroese. Skupina překupníků se o nalezišti dozvěděla také a chtějí využít Element Nula na tvorbu narkotik známých jak "Red Sand", neboli rudopísek, poskytující biotické schopnosti. Na Mars je okamžitě vyslán tým vojáků Aliance. Týmu velí plukovník Jon Grissom a Lily Sandhurst. Jejich úkolem je ochránit naleziště za každou cenu.

  • 11.11.2012
  Mass Effect: Ushinawareta Paragon (2012)

  Film je prequelem ke hře Mass Effect 3 a sleduje ranou kariéru aliančního mariňáka Jamese Vegy. Vega velí speciální jednotce v bitvě proti Kolektorům, záhadným mimozemšťanům, kteří útočí na lidské kolonie a unáší jejich obyvatele. V bitvě je obětováno spoustu životů, ale ani tak není jasné, jestli se podaří kolonii, vojáky i Vegu samotného zachránit.

  • 11.11.2012
  Simpsonovi: Maggie zasahuje (2012)

  Malá Maggie Simpsonová se ocitne v jeslích pro nadané děti. Poté, co projde řadou bezpečnostních testů, je odložena do sekce "pro nezajímavé". Zde se setkává se svým úhlavním nepřítelem, miminem s velkým obočím Geraldem. Ten zabíjí motýly. Maggie se rozhodne jednoho zachránit. Ale to se nelíbí Geraldovi, který chce motýla za každou cenu zlikvidovat.

  • 17.9.2012
  Simpsons: Celebrity Friends, The (TV film) (2010)

  Tvůrci seriálu Simpsonovi prostřednictvím tohoto půlhodinového snímku nabídnou možnost podívat se společně na všechny celebrity, které se v seriálu v průběhu let objevily. Některé z nich se samy podělí o svůj názor na roli v seriálu.

  • 31.8.2012
  Puppet Master (2012)

  Už měsíce od smrti Harveyho Denta se Batman neukázal. V Gothamu mezitím bují zločin a na scéně se objevuje nová vlna zločinců. Honba za tím, kdo za vším stojí, Batmana zavede až k masovému vrahovi Victoru Zsaszovi. Mezitím má nejnovější gothamský vládce podsvětí, známý pouze jako Scarface, schůzku s Edwardem Nigmou, agentem FBI, jehož cílem je svrhnout Batmana za každou cenu.
  Krátkometrážní fanouškovský film se odehrává mezi filmy Temný rytíř (2008) a Temný rytíř povstal (2012).

  • 16.8.2012
  180°: Christopher Nolan Interviews Al Pacino (2002)

  Čtvrthodinový rozhovor režiséra Christophera Nolana s hercem Al Pacinem. Jejich tématem je thrillerový snímek Insomnia (2002), na kterém oba dva spolupracovali.

  • 15.8.2012
  Outsourced (2006)

  Todd Dempsy je mladý manažer pracující v call centru pro prodej žertovných předmětů, jež však firma však přesune do Indie a Todd má dvě možnosti. Buď odletí do Indie, nebo přijde o práci. Odlétá tedy do Indie, pro něj úplně cizího světa. Seznámí se zde s lidmi, jejichž zvyky jsou mu úplně cizí a kteří nemají o Americe ani ponětí. Čeká ho nelehký úkol. Netuší však, že kromě starostí a podivných lidí tu potká i lásku.

  • 13.8.2012
  Batman: Nightwing (2012)

  Amatérský krátkometrážní snímek sledující Nightwinga alias Dicka Graysona alias prvního Robina.V Gothamu dochází k několika vraždám. Případu se ujme Nightwing společně s Barbarou Gordonovou, původní Batgirl, nyní zvanou Oracle. Nightwing vyráží do akce. Stopy ho zavedou až do podzemních garáží, kde se střetne se samotným vrahem. Je jím Jason Todd neboli Red Hood. Dojde mezi nimi k souboji na život a na smrt, ale jen jeden může odejít živý.

  • 19.7.2012
  The Unauthorized Star Wars Story (1999)

  George Lucas nás zavede do zákulisí Hvězdných válek. Kromě Lucase se ve filmu objeví většina herců ztvárňujících hlavní role. Například Mark Hamill jako Luke Skywalker, nebo Harrison Ford jako Han Solo. Dozvíme se, jaké potíže natáčení filmů provázelo, co tomu předcházelo, nebo také to, proč se George Lucas rozhodl natočit epizodu IV. - VI. ještě před prvními třemi epizodami.

  • 19.7.2012
  Star Wars: The Han Solo Affair (2002)

  Snímek vytvořený z oblíbené stavebnice LEGO sleduje osudy hrdinů filmů Star Wars. Odehrává se během Epizody V. - Impérium vrací úder a ukazuje, co se ve skutečnosti dělo během příletu Luka Skywalkera do Cloud City na planetě Bespin. Zájemci o Hana Sola v karbonitu totiž byli víc než dva.

  • 19.7.2012
  Star Wars Spoofs (2011)

  Sestřih těch nejzajímavějších a nejlepších parodií na Star Wars v průběhu let. Objeví se ukázky ze seriálů Simpsonovi, Family Guy, Chicken Robot, nebo Saturday Night Live.

  • 6.7.2012
  DC Showcase: Catwoman (2011)

  Bonusový film k animovanému snímku Batman: Rok jedna sleduje příběh Kočičí ženy, která se zaplete s muži, kteří obchodují s dívkami z nočního klubu. Musí sledovat své úhlavní nepřátele, kteří se ji pokoušejí zabít.

  • 5.7.2012
  Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street In Concert (divadelní záznam) (2001)

  Záznam broadwayského muzikálového představení hry Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street.
  Nespravedlivě odsouzený holič Benjamin Barker (George Hearn) se po patnácti letech vrací zpátky do Londýna, aby zde zjistil, že jeho žena je mrtvá a muž, který ho odsoudil, soudce Turpin adoptoval jeho dceru. Rozhodne se pomstít. Seznámí se s pekařkou paní Lovettovou (Pati LuPone). Změní si jméno a nad jejím obchodem si otevře své bývalé holičství. Navenek se tváří jako obyčejný holič, ale nikdo netuší, že své zákazníky zabíjí a okrádá. Paní Lovettová jejich maso následně zapeká do svých masových pirohů. A mezitím Sweeney Todd vyčkává a brousí si břitvu na soudce Turpina, aby splatil bývalé dluhy.

  • 5.7.2012
  Formule 1 (TV seriál) (1990)

  Dokumentární seriál o nejoblíbenějším automobilovém sportu všech dob. Seriál nabízí podrobný pohled do zákulisí F1 a nabízí exkluzivní záběry přímo ze závodních okruhů a dokonalý rozbor vozů, stejně jako pohled do zákulisí jednotlivých týmů.

<< předchozí 1 2 3