Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Bída a utrpení. Po vizuální stránce dobré, ale dějově je to tragédie. Mraky zbytečných dialogů a bojových scén, asi jako když si hraje kočka s myší, kterou ve skutečnosti nechce zabít. Ani nevím, proč jsem tomu dal dvě hvězdy, snad jen z nostalgie. Ben v podání Batmana vůbec nepřesvědčil a tahle role mu prostě nepadne. Ale to je asi věc názoru. DC se snaží dohnat Marwela, ale dle mého se mu to vůbec nedaří.

Válka zítřka (2021)

Ten konec to dost zabil, ale jinak jsem se celkem bavil. Chybějící logika je vyvážená akcí.

Mortal Kombat (2021)

Po první hodince filmu bych nečekal, že dám vyšší hodnocení.  Ale ten závěr a ty boje to alespoň trochu zlepšily. I tak je to dost slabé a nový Mortal Kombat se prvnímu dílu nevyrovná. Bitvy jsou povedené, ale to je tak asi vše.

Ti, kdo mění svět (2018)

Pěkně udělaný dokument, nicméně ta "fakta" nejsou bohužel úplná. Takřka v každém faktu, zmíněném v dokumentu, chybí nějaký doplněk... Nějaká maličkost, která už se nejspíš autorům nehodila do krámu. Tím nevyvracím výhody/nevýhody veganství a ani k ničemu nenabádám. Ale je škoda, že řeknou A, ale už neřeknou B. To důvěryhodnost dokumentu dost shazuje. Nakonec každý musí hledat to, co nejvíce vyhovuje jemu samému.

Mizerové navždy (2020) odpad!

Zdejší hodnocení nechápu, ale to není poprvé. Film je prošpikován nehoráznými volovinami a je zbytečně moc sprostý. Jak takový scénář může někdo vymyslet? Strop prostřelit jde, dřevěný stůl ne. A to je jen špička ledovce. Měl jsem co dělat, abych to dokoukal.

Přes prsty (2019)

Naprosto vynikající Langmajer mě bavil celý film. Hlavně díky němu vysoké hodnocení, jinak by to tak žhavé nejspíš nebylo.

Projekt Power (2020)

Nebýt těch pitomostí na konci, bych dal jistě vyšší hodnocení. Bylo jich příliš mnoho, než abych nad tím mohl mávnout rukou. Námět nebyl špatný, ale provedení bylo ušité horkou jehlou. Škoda.

Hardcore Henry (2015)

Teda dalo mi to hodně zabrat, hlavně ze začátku, abych si trochu zvykl na rychlý střih kamery. Napoprvé jsem to nedal. Ale dal jsem tomu znovu šanci a jsem za to rád. Nudou se rozhodně trápit nebudete.

Hurikán v ringu (1999)

Jedním slovem Fantastické. Pan D.W. je pro mě pan herec a rád se dívám na jeho herecké výkony. Skvělý film, skvěle natočeno. Nemám, co bych vytkl.

23 (2007)

Sice hloupost plná sporných argumentů, ale dobře koukatelná a pro mě herecký výkon JC skvělý. Za normálních okolností bych ale hodnotil hůř, jakožto fanoušek JC hodnotím nejspíš drobet zaujatě.