Uncharted (2022)

Akční / Dobrodružný....? No pardón, spíše Sci-fi / Šíleně nevkusné.  Dlouho jsem neviděl film, který měl solidní potenciál ale v podstatě na všech důležitých místech naprosto selhal. Nebudu se tu rozepisovat, protože tohle je na román. Přesto zmíním tři věci. Režie, příšerné. Scénář, průser, zjevně kluci nedělali společně, ale každý psal 1/4 filmu a pak se to natočilo aniž by někoho zajímal výsledek.... Casting záporáků, vlastně byli záporáci všichni, takže Casting na hovno. ZA mě 18% a 1*.

Útok z hlubin (2018)

Pro mě obrovské překvapení. Svižné, zajímavé a i tak trochu napínavé. Pomalu jsem začínal věřit že se Butler z těch průměrných snímků nevyhrabe. Takže tohle je pro mě milé překvapení. Za mě 4* a 76%

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Bohužel jsem vždy poznal moment kdy té rodince zase někdo hodí asteroid nebo kometu nebo ledovej šutr pod nohy, letadlo, auto. Když by si scénárista dal o jednu dvě lajny méně, asi by se mi to opravdu hodně líbilo. Protože každý věděl co má hrát a Režie a kamera byli super. Takže za mě JEN 3* a 68% Škoda fakt škoda ten film měl náboj a scénář to prostě zazdil:-(

Moon Knight - Přátelský typ (2022) (epizoda)

Opět povedený díl. Musím říci, že celý MARVEL vesmír začíná být stále více a více zajímavý. A bude stále těžší a těžší to ukočírovat. Ale jestli to Feige zvládne bude to pecka. Za mě 4* a 78%

Halo - Uvědomění (2022) (epizoda)

Rozhodně lepší díl, než ten předešlý. Přesto vidím obrovské rezervy ve scénáři! 4* nadhodnocuji a tak nějak doufám, že poslední 3 díly této série si to zaslouží. 70%

Furioza (2020)

Nevím, jestli to bylo režií, scénářem, castingem a nebo jen hereckými výkony. Ale prostě sem jim to nevěřil. Za mě 3* a 66%

V žoldu smrti (2022)

Překvapivě povedená záležitost. Jediná vyložená chyba, bylo to superrychlé uzdravování kolene, nebo možná né zrovna ideální časové posuny. Jinak to bylo ale solidní pokoukáníčko které si rozhodně nezaslouží nynějších 55%. Za mě slabší 4* a 74%

Moon Knight - Vyvolej oblek (2022) (epizoda)

Opět skvělý díl. Opět perfektní Issac. Síla Marvelu je (také) v dokonale zvládnutém Castingu! Dával bych 5* ale tentokráte jsem narazil na jeden fail a tak nějak jsem tušil, kam to všechno povede. 80% a 4*

Ježek Sonic 2 (2022)

Klasická dětská zábavička. Děti které jsem na to vzal by hodnotili asi lépe... Já jsem tam ale oproti jednotce nevyděl zase až takový progres. Doufám že u trojky se trochu vytáhnou. 65%

Moonfall (2022)

Klasická Emmerichovka. Pobaví, uteče jako voda, ale jak nad ní začnete přemýšlet, máte zaděláno na pořádnej bolehlav. Za mě solidní 3* a 67%