• Krátkometrážní

Jubilee (1977)

Oranžový Tomáš Holý pod bobří skálou neoslovil.

Lidi krve (2021)

(3,5*) Edit - původně zaokrouhleno dolu (možná za nesympo dosebezahleděný úvod v Ponrepu), ale klasika za absurdně nízký hodnocení, co se tu vylíhlo, nutno nahoru. Co za lidi si dobrovolně pustí "experimentální drama" a pak brečí, že dostalo "experimentální drama"... Ľudia kurvi

Poslední souboj (2021)

Fanoušci #metoo, milovníci polopatie, případně vyznavači objektivního hodnocení přičtou 1*. Panu Nagaitisovi bych otevřela i bez výmluvy.

Jak jsem se zamilovala do gangstera (2022)

Ještě si tak někdy nechám pustit film bez kontroly stopáže. Aspoňže Silvio "tři gramy do skla" Burian spolehlivě nakládá vždycky, když ho zorničky dokutálí na plátno. Arrivederci.

Chucky (2021) (seriál)

Menšiny check, queer check, queer menšiny check. První 3 díly ok a flashbacky spíš otravný, od 4. dílu spíš naopak. Teen Charles ňuňu, adult Charles seksi skoro jako její taťka. Zbytek současného dění střídavě utrpení, v čele s umělohmotným šklebícím se nehercem v hlavní roli (ne Chucky). Závěrečné slovo hřejivé. ___ Zajímavosti: Blonďaté bréce je 13, je suis Opočenský.

Fuck Me (2000)

Rozpočet padl na silonky, ale zas aspoň konečně vim, jak se sundávají. (2,5* a Thelma a Louise bude do kolonky "Podobné" přidávat jako kdo, pane Pornothy?)

Visions of Ecstasy (1989)

Jak kdyby tlustej Josef ve Slunce, seno pustil obě kazety najednou.