• Krátkometrážní

Šéfka (2011) (pořad)

Tohle je snad ještě lepší než piča s mákem! Ale taky nepoměrně zvrácenější - tam to táhla prakticky jen Ivetka a baketa, ale tady je to nádherná líheň. Ani nevim, co ještě napsat, jak jsem dojatá - zadarmiko do exkluzivního panoptika a ještě můžu přetáčet, kolikrát chci! :´) __________ Achné, vypadla jódlující Markétka :( po velmi dlouhé době někdo, kdo ve mně dokázal vyvolat krásně čirou nenávist a chuť pomalu, pomalinku ji stahovat z kůže. A až by bylo dostahováno, poslala bych ji drhnout hovna od holubů na Václavák a při tom bych do ní šťouchala klacíkem. Tak snad aspoň ten Honzík to dotáhne daleko, držíme palecki!!!§

Past na Chrise (1992)

Letní pohodovka ze sorty filmů "slunná floridová vztahovka made in USA" s pár trochu otravnými částmi, ale dá se to. Na línou neděli jako dělané.

Zlatý kompas (2007)

V průběhu celého "díla" jsem přemýšlela, jestli by se mi to líbilo, kdybych to viděla jako děcko, a snažila se být k "ději" trochu vstřícnější. Ale mám pocit, že tolik patosu, samoúčelnosti a prázdnoty bych nesnesla ani v plenovém období.

Barrandovský videostop (2011) (pořad)

"Už to neni, co to bejvalo." Za Rosáka dám ještě jednu - je z něj pěknej sugar daddy, hned bych se nechala pozvat na zmrzlinku.

Osudová přitažlivost (1987)

Tři a půl, ale za ty čegevarovy převrácené kecy schválně zaokrouhlim nahoru. Takhle má vypadat správný hepyend!

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Kdyby tam negříci byli častěji, bylo by to asi za 4*. Pohoda na nedělní odpoledne. (3,5*)

Matrix (1999)

Některé filmy po letech radno nevidět. Krapet patos ("polibek života" :´´)) ... Odteď za 5* stydim. Ale stejně to tehdá na VHSce z videopůjčovny za rohem stálo za to (a kvůli soundtracku jsem pak cca 5 let klečela u oltáříku Rammstein).