• Krátkometrážní

Válka Roseových (1989)

V dětství hajzl chlap, v dospělosti svině ženská. Aneb sledování Roseových mě nervově vyčerpává i po letech. (3,5*)

Post Coitum (2004)

Naprosto geniální srágora. Nepamatuju si, kdy naposledy jsem u filmu musela tolikrát nahlas vyjádřit svou právě probíhající usilovnou mozkovou činnost "cože, cože". U scén ke konci (les, nemocnice) bych si pak s radostí vypíchla vývrtkou oči, ale pán ji bohužel nechal v kuchyni. .......... Přidat dinosaury, obří kudlanky nebo 50 Ft. Vondráčkovou Sr. a bylo by z toho krásný Asylum.

Madagaskar 3 (2012)

Šarmantní Chantel DuBois strká všechny Bondovy záporáky do svý obří prdele.

Idol (2002)

(3,5* - jiné, líbilo, konec už tolik ne)

Podezření nula (2004)

Tak sem jdu, že tomu dám 3*, protože "něco" (Kingsley) na tý ne/chtěně vtipný atmosférický jednohubce bylo - a koukám, že už tu ty 3* mám skoro 4 roky. WTF, nepamatovala jsem si ani vteřinu. Tak buď je to nějaká Merhigeova černá magie, která se naprosto nenápadně kompletně vytratí z mozku (odtud název), anebo bych si fakt měla začít zapisovat normální smysluplný komentáře. Ne, to druhý je blbost.

Hoteliér (2013)

Kačer s Abrhámovic synkem jsou celkem slušný hyeny. Jediný přínos vidim ve zjištění, že Pucholt ještě žije. Dále viz Marigold. A koně, ty-vole.

Marmaduk (2010)

Už nikdy nebudu ponocovat u televize. (představila jsem si, že je mi 5 a zaokrouhlila nahoru, prostě dobrák od kosti)

Agatha Christie's Poirot - Čas přílivu (2006) (epizoda)

Čtvrtá * je za Davida Huntera - jednu z nejlepších postav v Poirotovi, co si pamatuju (i když to asi bude hlavně panem Cowanem a mojí slabostí pro sofistikovaný kouty).

Stážisti (2013)

Pravověrná pohádka, akorát z 21. století. No proč ne. (2,5*)