• Krátkometrážní

Vlhká místa (2013)

Žraní holubů ↓, zdravotní bratr ↑.

Dech života (1987)

3*, když to beru jako roztomilé béčko. "Není tu kde přistát" (40 km² planiny).

Iron Sky (2012)

Kdo by si pomyslel, že jednou budou při německý verzi epic opusu B Mashina vylítávat vesmírný talíře z měsíční základny ve tvaru hákáče a Udo to bude kočírovat ve slušivý uniformě. Skoro bych se udělala, jen kdyby to bylo dobře natočený (což je, vzhledem k podmínkám, samozřejmě utopie). A Zeppeliny! A (krutě nevyužitý) Götterdämmerung! U vesmírných posil jsem uplakla slzu patosu (Mir džoins ze betl), u Udova "loučení" slzu deprese - die Zeit ist die Sünde - 38 let po Drákulovi zas plive krev. Plus 38 let. __________ Některý nápady nádherný, většina vtipů nenádherných (hlavně otravný nigga, ale třeba Severní Korea ok, asi to ještě neviděli). Amatérská forma nevadí, amatérský scénář už trochu jo. Ale stejně dík. (director's cut 3,5*)

Klauni (2013)

Kaiser je pán.

Píseň krtka: Tajný agent Reiji (2013)

Asie pčo. ♥ Papillon forever ♥ __________ Důkazem neoddiskutovatelně vysokých kvalit téhle laskavé přehnanosti budiž fakt, že přísedící zpruzený xicht, který nenávidí lidi v kině a všechny Febiofesty i celý svět, dal i tak 4*.

Schmitke (2014)

Příjemná, lehce mysteriózní atmosféra podpořená hodně dobrým zvukem (vrzáníčko), navíc les je dost vděčný místo (a větrný elektrárny jsou nejvíc). Nakonec to ale tak nějak vyšumí. (3,5*)

Divoké historky (2014)

Celkem příjemný scénář i provedení, povídková forma ideální na líné nedělní odpoledne. Vrchol: příhodné poblití v poslední povídce. A za konec taky dík, křenila jsem se jako idiot ještě 5 minut po.