Ctihodný občan (2009)

Dal bych tak tři a půl ale takhle určitě za čtyři. Skvělá atmosféra která diváka nutí být stále ve střehu a nenechá odpočinout, pořád se něco děje a najednou je tu konec, ten je trochu slabší než jsem čekal ale i tak to byla skvělá jízda.

Holka z města (2009)

Tohle už mě začalo nudit, je to pořád skoro to stejné dokola. Pár vtipných hlášek i scének se najde ale to je dohromady vše, hrozně předvídatelný děj.

Lítám v tom (2009)

Velice pohodová atmosféra se prolíná filmem od začátku až do konce do toho špetka humoru, trocha romantiky, malinko zklamání a hodně silný příběh je na světě, moc se mě to líbí.

Na hraně temnoty (2010)

Jedno velké zklamání, pár dobrých záběru i hlášek ale jinak vůbec ale vůbec nic. Prázdných a hluchých míst je naprostá většina filmu a nuda se hodnotit nedá.

Pouta války (2004)

Jeden z nejlepších válečných filmů poslední doby. Akci střídá akce a tak to běží až do konce, skvělá kamera, herci a hudba. Tak silný děj má málo filmů.

Dostaň ho tam (2010)

Film který mě místy opravdu rozesmál a to se poslední dobou nestává tak často.

Štěstí ve hře (2007)

Pěkný film o krásné hře ale ne jenom o ni. Má to svůj příběh který tak trochu vybočuje z řady ostatních a hlavně mě přijde že si tenhle film na nic nehraje a když se má prohrát tak se prohraje.

Oko bere (2008)

Pohodovej film o jedné geniální partičce , není to špatný ale předvídatelný děj a ne příliš kvalitní kamera můj dojem celkem pokazili.

Gambler (2008)

Celkem normální film o jedné nenormálně dobré hře, Není to špatná ale děj je předvídatelný a ničím nepřekvapí.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Nevím jak je možné že jsem se k tomuhle filmu dostal s takovým zpožděním, vážně to nechápe a docela to znevažuje můj komentář protože už není co napsat. Neodpustím si vyzvednout výkony Brada Pitta, a Anthonyho Hopkinse ale ještě výš bych postavil Claire Forlani ta byla přímo úžasná.