Správci osudu (2011)

Povedená romatická /Sci - Fi , která stojí hlavně na výkonu Damona a Blunt ! Zkrátka dobrý scénář, herci ,hudba , tak že dobrý film.

Vzpoura v Seattlu (2007)

Film který má myšlenku , na nic si nehraje a podává nám policejní i pouliční brutalitu ve stejných dávkách, nikde žádný náznak účelovosti nebo snad ponaučení. Téměř dokumentární pojetí které každého donutí se zamyslet a vytvořit si svůj vlastní názor.

TACHO (2010)

Scénář je opravdu hodně slabý ale na druhou stranu celkem překvapující a místy i vtipný. Když se člověk k filmu s odstupem vrátí zjistí že ho to zaujalo víc než si myslel a to je přece dobře, já se bavil! Některé odůvodnění zdejších komentářů proč jsem dal odpad je víc než úsměvné :D

Wrestler (2008)

Wrestling z odvrácené strany, pohled do života hrdinů tohoto sportu ze vším co k tomu patří, úspěch, sláva peníze ale i bolest, drogy a samota!

9. rota (2005)

Sonda do Rusko Afgánského konfliktu z toho nejreálnějšího pohledu, nejlepší ruský film co jsem viděl!

Východní přísliby (2007)

Takhle si představuji ruskou mafii, tvrdost, chladnokrevnost a čest! Skvěle propracovaný příběh dává filmu reálnou podobu, jen ten konec není to co bych čekal ale i tak skvělé!

Ospalá díra (1999)

Opravdu povedená pohádka pro dospělé, skvělá atmosféra mě absolutně strhla, horor který má v sobě cit a emoce, paráda!

Predátoři (2010)

Pokračování naprosto bez nápadu a překvapení. Z Predátora jde podle mě vymačkat rozhodně víc než jen bezduché pobíhání bandy lidí v lese kteří kam se hnou tam zanechají hromady prázdných nábojnic.

Odsun (2010)

U filmů jako je Odsun si pokaždé říkám je tohle možné a odpovědi jsou vždy stejné - bohužel je!

Piráti na vlnách (2009)

Film na který se podívate ale.... Komedie? a kde je vtip, pár hlášek bylo ale opravdu jen pár! Drama? tak to už vůbec ne, bez pořádné zápletky, bez příběhu! Hudební? i tady jen slabý odvar toho co možnost nabízí. Romantika? tak tu jsem nepostřehl vůbec. Celkově příliš uhlazená a suchá jednohubka.