Neznámý (2011)

Příjemné překvapení, kdo by čekal že to bude takhle dobré , já teda na. Děj se mě dostal pod kůži a zůstal tam od začátku do konce. Liam neustále dokazuje že je pan herec !

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Velice dojemný film u kterého i přes svojí délku žádná minuta není zbytečná. Je opravdu zajímavé sledovat život který utíká obráceně, nebyl by takový život vlastně lepší?

Devět královen (2000)

Povedená Argentinská pohodička.Možná až příliš zvratů a nečekaných obratů ale i proto mě to neustále drželo u monitoru tak že z prvotní nedokonalosti se stala přednost. Konec už je teda trochu moc ale mě to nevadí.

(K)lamač srdcí (2010)

Svěží vítr z Francie, nejsem zastáncem romantických komedií ale tohle si mě vážně získalo.

Králova řeč (2010)

Tak tohle není zrovna můj šálek kávy a možná proto jsem několikrát upřednostnil něco jiného ale nakonec musím uznat že jsem se bavil docela dobře. Silný příběh a bezchybnost herců plus dobová atmosféra jsou zárukou kvalitní dvouhodinové podívané.

Blesk (2011)

Role která je téměř šitá na míru pro Jasona Stathama jen ji podle mě chybí trochu víc akce, napětí a Jasona vůbec ale i tak jsem se bavil.

Equilibrium (2002)

Celkem podstatná část je plná nelogických úsudků a chovaní lidí, pokud se přes tohle všechno přenesu tak zbyla celkem koukatelná Sci - Fi střílečka, 50 %

Transformers 3 (2011)

Průměrný - děj, herci, scénář, zbytečně dlouhé a chvílemi dost nudné. Na druhou stranu akčně a efekty povedené, převazuje průměr tedy průměrné hodnocení - 50%