30 dní dlouhá noc (2007)

Opravdu děsivej upírskej film. Kdo napsal tenhle komiks, měl geniální nápad poslat upíry tam, kde den 30 dní vůbec nemají. Co se tam tak asi může odehrát....?! Dávám body za opravdu upírské bestie. Z toho by fanoušci Stmívání asi konečně pochopili, že upír nerovná se romantika.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Neuvěřitelné dávky ironie, sarkasmu a Británie. Jak tohle můžou vymyslet lidé s takovým vzděláním.... Bravo!

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

O tom, jak by se asi hrdinové nezachovali, kdyby měli nadpřirozené schopnosti + výborná hudba.

Sherlock (2010) (seriál)

Geniální seriál, není možný, aby se tohle někomu nelíbilo. Prosím prosím, další díly.

Flight of the Conchords (2007) (seriál)

Ne, že bych zrovna vyhledávala zpívání ve filmech, natož v seriálu. Ale s písničkami jako "Too many dicks on the dancefloor" nebo "Epileptic dog" si mě okamžitě získali.

Pozemšťan (2007)

Dlouho mi trvalo, než jsem na tenhle film vůbec začala koukat. Myslela jsem, že to jak sedí pár lidí na gauči me určitě bavit nebude. Ale s postupujícími minutami filmu mi začalo docházet, že akční prostřihy nejsou potřeba. Člověku naprosto stačí jeho představivost. Budete o tom, co se ve filmu říká celou dobu přemýšlet, že ani nepostřehnete, že už je konec. Moc povedené dílko. Představuju si, jakej nářez to musí být na divadle.

Zelený sršeň (2011)

Moc jsem se pobavila. Samozřejmě tolikrát omýlaná rozmíška mezi přáteli, aby se na konec mohli spojit ve finální bitvu s úžasným padouchem Christophem Waltzem. Nic nového. Ale jinak si to udržuje sterilně zábavný děj prokládaný těmi nejsuššími hláškami. Scéna s Jamesem Francem hned na začátku mě dostala do kolen. Hotovej Pavel Liška.?! Moc se mu tahle krátká role vyvedla. A schválně jestli poznáte koho hrál ten klučina z Terminátora (Edward Furlong)? Rogen + Gondry = překvapivě vyvedená kombinace. Ale klidně by se obešli bez 3D.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Dávám pět hvězdiček, protože na seriál se zombíky jsem se těšila od té doby, co jsem ve filmech zaregistrovala jejich občasnou přítomnost. Souhlasím sice, že tohle všechno už jsme někde viděli, ale přiznejme si, co ještě ne?! Se zombíky, je přeci linka už předem daná! Tohle navíc opravdu není žádné béčko. Děkuji pane Darabonte! Pokračujte dál! Doufám, že tenhle seriál neskončí na pohřebišti jako mnoho dalších vynikajících seriálů...

Dostaň ho tam (2010)

Pokud se aspoň trošku vyznáte v hudebním průmyslu doporučuji! Některé narážky na hudební průmysl jsou opravdu vyvedené. Minimálně o jednu hvězdičku má proto tenhle film navíc. Jinak musím pochválit Russella Branda, který do role skvěle zapadá a má to díky němu pořádnou šťávu.