John Wick 3 (2019)

Najlepšia časť serie. Neskutočne našľapané ako po vizuálnej tak akčnej stránke. Niektoré postavy neskutočne potešili hlavne Halle Berry s jej pejskami, ktorý boli neskutočne nekompromisný. Potešila účasť Marka Dacascosa a akčnej stránke určite pridala smrnc a drajv účasť hercov s Indonesie, ich účasťou sa zvýšila kvalitu filmu hlavne po akčnej stránke aspoň o level. Režiser ma neskutočný cit na súboje, vizuál a samozrejme akciu, Našlo sa aj pár úsmevných momentov kde sa človek s chuti zasmial. Keanu Reeves je sympaták a teším sa určite na 4 diel. Pre mňa 85%.

Avengers: Endgame (2019)

Ctihodné zavŕšenie jednej etapy a otvorenie dvierok ďalšej etape. Po toľkých filmoch zo sveta Marvel a dokázať si udržať úroveň tak to klobúk dole. Po vizuálnej a akčnej stránke nie je čo vytknúť a Epické finále potešilo. Má to humor, grády a celý čas to nenudí i pri takom kvante postáv aké sa vo filme premelú. Niektoré momenty boli fakt neskutočne vtipné. Návštevu kina určite neľutujem a som do budúcna zvedavý s čim príde Marvel. Pre mňa 75%.

Captain Marvel (2019)

Ďalšia povedená Marvelovka. Film nenudí a stále sa v ňom niečo deje a má to riadne grády. Nájde sa aj pár fakt podarených humorných scén Brie Larson ako Captain Marvel určite nesklamala a do tejto role sa celkom hodí. Je to celkovo výborné sci-fi s vydareným vizuálom a hudobným doprovodom. Návštevu kina určite neľutujem a užil som si to. Pre mňa 80%.

Shazam! (2019)

V pohode jedno hubka, ktorá neurazí, ale ani nejako veľmi neoslní. Hlavným plusom sú trefné a humorné scény hlavne pri testovaní super schopností , ktoré držia film nad vodou. Herecky v pohode, ale Shazam v podaní Zachary Leviho vyzeral trošku divné v tom obtiahnutom kostýme. Záporák v pohode, ale nejak nevyčnieva taký priemer by som povedal. Akcia v pohode, ale sú aj podarenejšie akčne komiksové filmy. Pre mňa 70%.

Jak vycvičit draka 3 (2019)

Pekné zakončenie trilógie. Po vizuálnej stránke nie je čo vytknúť ta je na veľmi vysokej úrovni. Hudba sa celkom hodila. Dej trošku pokulháva, ale ako celok dáva celkom zmysel a progres postáv tiež berie správnym smerom.. Záporák v pohode, ale nič extra. SK dabing bol v pohode a človek sa aj pár krát celkom zasmial. Návštevu kina určite neľutujem čiže pre mňa 80%.

Pašerák (2018)

Úsmevný to film. Eastwood hláškuje ako v jeho naj filmoch a vytasil mi na tvári neskutočné mnoho úsmevov. Výborná dráma. Eastwood síce už neskutočne zostarol, ale režisérsky je to fajn film. Taká kľudná a úsmevná rodinno krimi dráma s oblasti kartelov. Pre mńa 70 %.

Úniková hra (2019)

Celkom pozerateľný mix SAW a Kocka. Herci sympatický takže s nimi človek celkom sympatizuje. Vizuálne v pohode a je vidno rozpočet a celkovo pasce a miestnosti s pascami vynikajúce zvládnuté. Hudba dobrá a človeka vtiahne do deja. Stále sa niečo deje takže sa človek vôbec nenudí. Pointa v pohode. Návštevu kina určite neľutujem. Pre mňa 70%.

Bumblebee (2018)

Po vizuálnej stránke je film zvládnutý na výbornú, ale Bay je predsa len Bay. Herecký v pohode Hailee Steinfeld je sympatická a v pohode film tiahne. Bumblebee je môj obľúbenec takže nemám čo vytknúť. Humor tu celkom funguje a je celkom príjemným oživením série. Najväčším mínusom filmu je podľa mňa to, že film je mierený k mladšiemu publiku takže chlapské hlášky a drsnú akciu nečakajte, ale aj tak som sa v kine bavil a návštevu kina neľutujem. Pre mňa 70%.

Aquaman (2018)

Pekne a efektívne natočená popkornovka s pôsobivým podmorským vizuálom, ktorý je využitý na maximum. Je to vkusné, vtipné a po celý film sa stále niečo deje takže sa človek vôbec nenudí po celú stopáž. S Jasonom Manoom som nadmieru spokojný je to sympaťák a celkom dobre hláškuje,James Wan opäť ukazuje, že je neskutočný talent a to nie len na hororovom poli a ani v iných žánroch sa nestratí. Návštevu kina určite neľutujem, ale popravde mohlo to byť aj o čosi kratšie, ale ináč nadmieru spokojný. Pre mňa 80 %.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Skvelá teamovka do ktorej všetko presne zapadá tak ako má. Hudba skvelá a chytľavá. Paralelne svety zvládnuté na jedničku. Humor na veľmi vysokej úrovní a postavy neskutočné zábavné. Duo Phil Lord a Chris Miller opäť dokazujú, že po animáku Lego príbeh servírujú ďalšiu nehoráznu pecku a človek odchádza s kina s nadmiernou spokojnosťou. Pre mňa 85 %.