Chůva na zabití (2017)

Takto si přestavuji odpočinkovou komedii v roce 2017. Na nic si nehraje, je plná vtipů, zajímavých postav a dostanete přesně to co jste čekali. Stopáž byla pro tento typ filmu ideální a nenašlo se moc hluchých míst. A bylo to trochu jako Sám doma, který zabloudil do černé komedie. ( 13.10.17/Netflix )

Kill Bill (2003)

Na druhé shlédnutí mě tento film zaujal více. Při prvním sledování se mi nelíbila dějová linie, která je pro Tarantina typická ale teď tuto vložku oceňuji. Nehledě na to že v tomto filmu je nádherně znázorněné násilí Žádná zbytečná krev navíc. Jen tolik kolik by mělo být a o soundtracku ani nemluvě. Ten v tomto filmu velice vyčníval a zařazení komiksová scéna také velice oživila příběh. ( 22.9.17/MAC ) ( 17.8.19/TV/HBO GO)

Baby Driver (2017)

Tento film se vám třeba nemusí líbit, ale co jistě musíte ocenit je práce s hudbou, která je zvládnuta jak v málokterém filmu a nejde tady o genialitu, i když to by se taky dalo říct jako spíše o práci hudby v každé scéně. Kromě toho má velký smysl pro humor a i když hlavní postava moc nenamluví její herecké výkony mluví samy za sebe. Jediné co mi tu trochu zavázelo v dějové lince je romantická zápletka, které v určitých místech byla na obtíž, ale byla zároveň i nutná. ( 17.9.17/MAC ) ( 3.3.18/TV )

To (2017)

( 11.7.17/Cinema City/ Sčítání lidu: 17 ) ( 4.3.18/TV ) ( 10.10.18/TV )

Wonder Woman (2017)

Popravdě jsem čekal zklamání a na toto filmové zpracování jsem se těšil asi jako na filmové zpracování Aquamana, ale mile překvapil. Wonder Woman je výrazná postava a uměla zaujmout. Akce byla v tomto filmu špičková a temná atmosféra v tomto filmu taky udělala své. ( 5.9.17/MAC )

Psí poslání (2017)

Nic jsem od toho nečekal a popravdě jsem čekal že to bude jen další film hrající na city a co si budeme říkat je, ale má přidanou příběhovou hodnotu, která byla přinejmenším originální, spolu s krásně propojenými typy pejskařů a zpracoval to nápaditým způsobem. ( 2.9.17/MAC )

Lovci hlav (2011)

Lovci hlav má příběh, postavy, skvělé akční scény a zcela ojedinělý námět V neamerickém stylu a rozhodně vyčnívá mezi ostatními. ( 1.9.17/MAC )

Dožeň, co se dá! (1999)

Opravdu Milá komedie. Herce si při sledování tohoto filmu zamilujete. Příběh je nápaditý a nemá takřka žádnou chybu, stejně specifický humor pro tento film. ( 20.8.17/MAC )

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Popravdě velké překvapení, ikdyž po prvním snímku Sandberga se to dalo čekat a pokračování tohoto filmu se ujal jak nejlépe mohl. Zatím co první díl byl jen přehlídka průměrnosti a průhlednosti toto pokračování bylo po všech stránkách kvalitní a z technické stránky je to jeden z nejlépe zpracovaných hororů za poslední dobu. ( 19.8.17/Cinema City Nový Smíchov/4Dx )

Pobřežní hlídka (2017)

Pobřežní hlídka je komedie, která ve mě po dlouhé dlouhé době probudila radost a vyvolala letní náladu. Film si dělá srandu sám ze sebe. Má správný humor, který se mi líbí. Herci si ze sebe umí udělat srandu a v celku to tvoří vynikající letní komedii. ( 17.8.17/MAC )