Ďábel v Ohiu - Nezdařený pád (2022) (epizoda)

Parádní atmosféra. Kukuřičná pole, havrani, dívka bez minulosti. Naprosto se hodící k začínajícímu podzimu.

Chirurgové - První řez je nejhlubší (2005) (epizoda)

Do nemocnice je přivezena oběť znásilnění. Meredith pak nedokáže dostat z hlavy fakt, že přišla do práce ve stejných botách jako hospitalizovaná žena...George se jí snaží rozveselit, a tak zatímco Mer chodí po špitálu s kusem ukousnutého penisu v krabičce, než dorazí policie, vplíží se společně na oddělení pro novorozeňata. Cristina je naštvaná, že dostala na práci jak Alexe Kareva, tak oznámování stavu pacientům. Izzie zašívá. Riskuje kariéru. Jo a Meredith hledá spolubydlící. George a Izzie se nastěhují.

Že by Amor? (2022)

Hodně laciné....tisíckrát odvyprávěný příběh - výpověď v práci, přítel co podvádí, snaha o nalezení sebe sama, návrat ex, uvědomění že stojí za prd, přichází partner nový. Bylo fajn vidět hlavní protagonistku starší než náct, ale tady končím s klady. Hodina by stačila. Já si to osekala na ideálních 25 minut.

Chirurgové - První služba (2005) (epizoda)

Dostala jsem se ke konci sedmé série...seriál se hodně změnil. První epizody jsou svěží, vtipné. Skvěle vykreslené postavy. Meredith tu ještě není tak ukňouraná ohledně Dereka. Navazují se nová přátelství. Prostory nemocnice jsou opravdové. Není to tak křečovité...sice jsem ještě nepřišla na časovou linii, podle které seriál jede, ale to asi není důležité. Začátky Chirurgů byly zlato...George si vysluhuje první operaci a přezdívku 007. Cristina je ctižádostivá od prvního okamžiku. Alex je tady nafoukaný egoista. Greyová lehce zmatená a Izzie se snaží držet krok.

Chirurgové - Přestaň se bát (2009) (epizoda)

George byl reálně napsaná postava. Vtipná, nejistá, mamlas....bez jeho nepřítomnosti je každá další epizoda Grey's anatomy smutnou epizodou...závěrečné loučení a propouštění vyvolalo zvláštní pocity. Alex se o Izzie hezky stará. To jak si to napochodoval ke své ženě s dopolední svačinou, léky a pitím během operace...to bylo krásné gesto. Taky byla hezká závěrečná sekvence s baseballem.

Chirurgové - Sbohem (2009) (epizoda)

Každý se s odchodem George vyrovnává po svém. Epizodou nás provází hlavní protagonisté a představují nám 5 fází smutku. Chudák Baileyová. Byl to její oblíbenec. Derek se tu zdá méně nesnesitelný...možná mu paradoxně nejvíc pomohla ta jeho krize. Izzie bojuje s Alexem a jeho odměřeností.

Chirurgové - Na dny budoucí! (2009) (epizoda)

Mark se nám asi vážně do Lexie zamiloval. Opakuji, nemám ráda Owena. Nemám. Nesedí mi ta postava....a přemlouvat George k tomu, aby se přidal k armádě?? Snad ne.