Bílí zabijáci (2003) odpad!

Pecka, která mě udeřila vší silou do hlavy, to opravdu bolí!!!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po první sérii nemůžu ani dýchat a mám abstinenční příznaky! Dlouho jsem neviděla nic tak pohlcujícího. Chci další!!!

Nebezpečná krása (1998)

Slabé 4*. Zvláštně přímočaré, závažné a rozhodující věci ve filmu nastoupily velmi rychle, takové šup šup...Mám ráda, když děj odsýpá, ale tady to na mě působilo chladně, odfláknutě a nepřesvědčivě. Nicméně i tak je to pěkný film s krásnou hudbou a oslňující Catherine McCormack podala uspokojující výkon.

Mary a Max (2009)

Mateřské znamínko hnědé jak hovínko :-)) Kouzelné a dojímavé + krásná hudba jako třešnička na dortu.

Monstrum (2008)

Super podívaná, plná napětí, skvělých efektů a výborného zvuku. Akorát mě z toho roztřeseného pohledu přes kameru bolely oči, ale o to víc je to pochopitelně autentické, přesvědčivé a víc si člověk vychutná tu atmosféru. V daném žánru moc dobré!

Špinavé práce (2005) (pořad)

Včera jsem shlédla jeden díl, byl o inseminaci koní. Co je na tom špinavá práce?

Občanský průkaz (2010)

Přitažené za vlasy, vše zveličené a nadsazené. Špatné to nebylo, ale já nejsem velký příznivce filmů s totální totalitní tématikou. A když už přece jenom, tak spíše v komediální rovině, nikoli dramatické. A koneckonců, ani herecké výkony mě neoslovily.

Kandidáti života a smrti (1979) (TV film)

Viděla jsem to před x lety, byla jsem malá holka a pěkně vystrašená. Vzpomínám na to doteď, tento film u mě odstartoval strach ze zlých lidí a ze smrti, jejíž forma je jiná, než přirozená.