Hon na čarodějnice (2011)

Dlouho jsem váhala, jestli si to vůbec mám pustit. Úplně špatné to nebylo, ale dobré taky ne. Mrzí mě, že promarnili takový potenciál, z toho by šel udělat tak luxusní film! Takhle z toho udělali prázdný, odfláknutý, nepropracovaný obyč film.. Kamera se mi ale líbila.

Zack a Miri točí porno (2008)

Zaprvé...tak strašně mi šlo na nervy vnucování se Miri své lásce ze školy, že jsem měla nutkání to vypnout, to bylo tak příšerné a rádoby vtipné, že se to téměř nedalo, vydržela jsem. Další krizi jsem měla, když došlo na řeči, že natočí porno. Ať se na mě fanynky Rogena nezlobí, ale kombinace jeho zevnějšku a sexu je pro mě představa naprosto odporná. I to jsem přežila, přece jen, je sice ošklivý, ale celkem milý kluk. Dalo se to, ale žádný zázrak. Občasné vtipné hlášky vyvažují občasné trapné scény. Slabé 3*

Ptákodemie: Děs a hrůza (2010)

Podle traileru to vypadá fakt na kvalitu :-)) Upřímně jsem se u záběru na ptáky obklíčující auto zasmála :-). Projekci si raději odpustím, neboť by to mohlo ovlivnit mou křehkou psychiku...

Braindead - Živí mrtví (1992)

Velmi rozporuplný snímek. Chvílemi, hlavně ze začátku, jsem si říkala, co je to proboha za s*ačku? Pak jsem se ale pomalu dostala na vlnu tohoto šílenství a nezměrného masakru. Prostě síla a absurdita!

Transformers 3 (2011)

Efekty, zvuk, hudba, akčnost super. Scénář už slabší a taky nemám příliš v oblibě kombinaci akčnosti a vtipných vsuvek, tady toho bylo jako máku. Dále bych vytkla, že se tam objevují nesmysly, které, ač nejsem žádný šťoural, bijí do očí. Rovněž mi přišlo zbytečné a film řadící do béčkové kategorie, neustálá propagace sexy looku Rosii Huntington-Whiteley, o příšerném dabingu její role ani nemluvím! Zkrátka film je na pokoukání ve formátu 3D opravdu skvělý, ale ta omáčka je trochu hořká.

Babiččin dům (1988)

Můj první horor, když jsem byla ještě dítko školou povinné. Hrozně jsem se ba-ba-bála.

Šílenství (1994)

Nesdílím nadšení ostatních a celkem vysoké hodnocení. Tento bizarní snímek mě opravdu nebavil. Sam Neill byl ovšem výtečný, proto 2*.

Katka (2009)

Působivý snímek, který by měl být povinně pouštěn na školách, jakož to odstrašující příklad dopadu užívání drog s následným pádem na dno. Úděsné a opravdu jsem byla ráda, že jí zbavili veškerých mateřských práv, ale že s ní tu trpělivost a snahu měli velikou...

Záměna (2010)

Nic vyjímečného, žádné překvapení se nekonalo. Obyčejná americká komedie, která byla ke všemu chvílemi fakt trapná. Opět další ukázka nepromyšlené, odfláknuté romanťárny. Na druhou stranu ideální při ležení s virózou v posteli.