Přežít (1993)

Tenhle fim mě hodně dostal, prožíval jsem ho od začátku do konce. Napínavé, mrazivé, nechtěl bych tam být. Myslím že jsem přesně cítil jak se asi cítili Ti, kterým se to skutečně stalo, když se na konci objevila první helikoptéra ...

Purpurové řeky (2000)

Pěkné prostředí, syrový, napínavý příběh, celkem originální rozuzlení a hlavně můj oblíbenec Jean Reno, kterému skvěle sekunduje Vincent Cassel (Bratrstvo vlků). Proto ****

Profesionál (1981)

Klasický Belmondovský film ... kdyby nebylo toho stupidního závěru (nevím proč tvůrci zvolili tuhle cestu, vůbec podle mého neodpovídá ladění celého filmu), dal bych i o hvězdičku víc.

Prci, prci, prcičky (1999)

Názory na tohle asi mohou být různé, ale já jsem se u toho příjemně pobavil, možná proto, že jsem od toho nic neočekával ("To já jsem si jednou na hudebním táboře ..."). Skvělá je také scéna připomínající nebo parodující Absolventa (včetně hudby Simona+Garfunkela).

Pravdivé lži (1994)

Nápad se sledováním vlastní manželky není špatný, dokonce tady Arnieho v komediální roli ještě snesu, co tu ale víc pokulhává je akce.

Ponorka U-571 (2000)

Výborný film, který jsem si (ač nejsem nijak velkým příznivcem válečných filmů) opravdu užil.

Poloviční šance (1998)

Zklamání na celé čáře, měl to být asi herecký koncert dvou oblíbenců francouzské kinematografie, ale je to bída. Žádný humor, žádná akce, nesympatičtí Rusáci, kteří už vlezli opravdu všude a studenou Vanessu nemusím už vůbec, nevím co na ní každý má.

Policajt ze školky (1990)

Strašná kombinace - "drsňák" Arnold ve školce? Nefungovalo to u Stalloneho a nefunguje to ani tady. A nefunguje to ani jako thriller.

Policajt ze San Francisca (1997)

Tohle by měl být starý dobrý Murphy? Vždyť je to neskutečná nuda, tu hlavní postavu by mohl hrát kdokoliv, Michael Wincott coby hlavní padouch je také naprosto nezajímavý a nepřesvědčivý.

Policajt v Beverly Hills III (1994)

Od "trojky" už všichni předem očekávají, že bude nejslabší, ale řekl bych že tady je co do kvality mezi "jedničkou" a "dvojkou". Možná je to ale díky atraktivnosti zábavního parku, kde se celý příběh odehrává. Závěrečná scéna se "superzbraní" v nočním parku je prostě výborná. Vůbec bych řekl že je tu zase víc humoru než třeba ve "dvojce".