Policajt v Beverly Hills II (1987)

Z celé trojice asi nejslabší - a nezachraňuje to ani Brigitte Nielsen, mě tyhle studené krásky prostě neberou.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Klasická akční podívaná + dobrý humor k tomu. V téhle roli a v tomhle dílu byl asi Murphy nejlepší, další díly už tolik za moc nestojí. Murphymu skvěle sekundují John Ashton a Judge Reinhold coby dvojice "natvrdlých" (ale jen zpočátku) policistů.

Pes baskervillský (1983) (TV film)

Dobře udělaný film (originál jsem nečetl), myslím že se tvůrcům atmosféra anglického venkova podařila. Rozhodně je to lepší než to novější zpracování kolem r.2000. Zajímavé je také sledovat, jak se Ray Doyle z CI-5 setkal s Makepeacovou ...

Pelíšky (1999)

Velice dobrá komedie, i když reklama na to byla podle mého až příliš nadsazená, dá se to vidět i vícekrát, ale že bych na tom nějak "ulítaval", to ne. Najde se tam pár výborných scén (Jiří Kodet) a hlášek ("Rozkaz ten zněl jasně, nebyl čas zjišťovat kdo je kdo", to je snad vůbec nejlepší scéna z celého filmu, u které jsem řval smíchy). Osvědčení herečtí protagonisté (Polívka, Donutil, Zázvorková) ani tady nezklamali.

Pearl Harbor (2001)

I přesto že to byl prý propadák, tak se mi to líbilo. jako chlapovi se mi pochopitelně líbila spíše 2.půlka, ta je opravdu výborně natočená a pokud sedíte v nějakém kině s velkým platnem a dobrým zvukem, tak si to opravdu užijete.

Pátek není svátek (1979)

Souhlasím že je to celkem slušný průměr. Kdybych se na to měl podívat znovu, tak kvůli J.Kotrbové a D.Patrasové.

Paprika (1991)

Na to jaký se kolem toho dělal humbuk coby erotický film, je no dost nuda.

Páni kluci (1975)

Kdo by tohle neznal, skvělá atmosféra, herecké výkony (je vidět, že si natáčení herci užívali), výborná hudba, tohle se prostě dá vidět kdykoliv.

Palmetto (1998)

Ty čtyři hvězdičky jsou za Elizabeth Shue (a její poprsí v těsném tričku) a za krásné exteriéry. Jinak kniha je mnohem lepší (jeden čas jsem ji zhltnul bez dechu od začátku až do konce), některé scény (např. ta s kyselinou sírovou) jsou zde oproti knize navíc.

Osobní strážce (1992)

Celkem průměrný thriller, který mě coby napůl "zamilovaný" film moc nebral. Závěr kdy Whitney vybíhá z letadla zpět ke Costnerovi, byl směšný a také se kino po právu tím bavilo.