Dům voskových figurín (2005)

Podprůměrná vyvražďovačka, která jako horor bohužel nefunguje ani z poloviny. Řemeslně zvládnuté dobře, rozhodně se sluší vyzdvihnout vizuální stránku a propracovanost prostředí. Bohužel vše ostatní nestojí za nic. Jestli herci hrají dobře nebo ne je irelevantní, jelikož hrají podle sračkovitého scénáře plného stereotypů a bezduchých postav. Jako horor nefunguje především díky absenci atmosféry, není zde nic, čeho by se divák bál (až na pár lekacích momentů). Postavy se chovají jako blbci a debilové, jednají nelogicky a vyloženě hloupě a i vraždy jsou naprosto bez nápadu.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Pár úvodních dílů startuje seriál jako zcela nezajímavou a ne moc vtipnou podívanou, ale svou jednoduchostí a pohodou je i příjemně koukatelný. Poté se nějak zvrhne do víru nezvládnuté režie, trapných dialogů, nezajímavých scén a vytlačované a nucené drama je vyložené blbé, až debilní. Jako nenáročné pokoukáníčko by dostal ***, takto pouze ** s odřenýma ušima.

Mamánek (2010)

Škoda, že Cyrus nefunguje jako komedie a na drama je příliš odlehčený. Jak už několikrát zaznělo, práce kameramana je příšerná, především tím, že se snaží točit ve stylu reality show, což samozřejmě filmu nesvědčí.

Let Fénixe (2004)

velmi slabé tři hvězdičky za slabý, klišémi prošpikovaný "akčně dobrodružný" film, který si na drama hraje pár naroubovanými scénami. Máme tady drsného kapitána s temnou minulostí, jeho černého pobočníka, který si nebere servítky, emancipovanou ženu která kvůli kapitalistické společnosti musí opustit svůj milovaný vrt... dále úředníčka, který jen kouká na čísla, pobožného dominikánce a samozřejmě podivínského génia. A samozřejmě konflikt, protože kapitán a černoch pro tyhle loosery museli doletět i když nechtěli (v tom případě nechápu za co jsou vlastně placení). Sežvejkat, přepsat a udělat z toho komedii by bylo lepší.

Robot Jox - Zápas robotů (1989)

V nedabované ENG verzi zazní v cca 1:13:47 z úst hlavního záporáka Alexandra česká nadávka "kurva"

Nestyda (2008)

Remeslne a herecky velice prijemne prekvapeni. Dejove zajimave rozjizdi vice pribehovych linii a pote je radikalne utne koncem bez konce, bohuzel.

Poslední spravedlivý (2002)

Přesto, že se jedná o dokumentární film, dokáže zaujmout daleko více, než některé pokusy českých režisérů o válečná dramata.

Lidice (2011)

Vizuální krása filmu bohužel nepřidá na záživnosti. Kde je gradace? Nemastný neslaný film, který měl obrovský potenciál, jenž nebyl zúročen...

Moje krásná učitelka (2011)

Příliš sladké a plné klišé, ale naprosto bez jiskry. Pro mě nefunguje ani jako odpočinková komedie, kterou jsem očekával. Tom Hanks hraje dobře, ale příšerný scénář a neexistující zápletku nezachrání... alespoň že tam byl Fez :)

Gone in 60 Seconds (1974)

Příběh o ničem, herecké výkony o ničem, hudba o ničem... jediné čím se člověk může kochat, jsou krásná auta a prvních cca 15 minut automobilové honičky, která po dalších 5 minutách splyne do jednotvárné patlanice... a neškodilo by filmu dát konec. Jediný důvod, proč je originál blahořečen vidím jen v tom, že se jedná o opravdu starý film a sentimentalita v hodnocení převažuje nevalné kvality filmu. Remake je lepší naprosto ve všem, i když je plný klišé, ale aspoň pobaví.