For All Mankind (2019) (seriál)

Tyjo, já takovej scifi entůzyast a nevěděl jsem o tom. Asi blbej marketynk nebo co. Tak jsem musel za 4 dny zkouknout všechny řady :D  Nápad neuvěřidelně dobrej a do tý doby, než exnul Gordo a jeho ex stará, tak mě to neskutečně bavilo. Džouela mám jako herce rád (i když mi tady připadal jako připitomělej) Ale, ta 3 a 4 serie no... už to bylo moc i na mě. A hlavně, dalo se hned odvodit, co se stane. Hodnotím všechny serie (do serie 4) 75%

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Jako ono ho mělo něco do sebe. Ale neuvěřil jsem jim ani jednu minutu ani nic. Postavy umělý, nezajímavý. Posbirame par lidi a presne v tentyz okamzik z bodu A do bodu B a tam se popereme. Tohle bylo fakt otřesný.

Co kdyby...? - Co kdyby... Iron Man havaroval u Velmistra? (2023) (epizoda)

Já vám nevím. První serie byla "mainstream", druhá serie mi přijde hrozně levobočková. A tak to bylo i u této epizody. Nebylo to špatný, ale není to what if WTF Ultron? Prostě je to dobře zpracovaný, je to barevný ale chybí tomu abych si řekl - to bylo hustý, protože to prostě hustý nebylo. Nuda.

Co kdyby...? - Co kdyby... Happy Hogan zachránil Vánoce? (2023) (epizoda)

Co kdyby...? - Co kdyby... Peter Quill napadl nejmocnější hrdiny světa? (2023) (epizoda)

Co kdyby...? - Co kdyby... Nebula vstoupila do Nova Corps? (2023) (epizoda)

Co kdyby...? - Co kdyby... Kapitánka Carterová bojovala s Hydra Stomperem (2023) (epizoda)

Loki - Season 2 (2023) (série)

Celej Marvel se může jít s těma přibuzlejma transgender terminator aligator sračkama jít směle zahrabat. Jedinný, co se mi od Endgame líbilo bylo What If a samozřejmě Loki.  Ta druhá serie je o poznání tmavější, taková “detektivka”, něco jako Silo, kde do konce netušíme (a spoilerů mohlo být hodně, ale ani jeden nebyl ten správnej) a dopadne to uplně skvěle - smutně - správně. Čuměl jsem jak puk, za mě seriál roku, děkuji, dávám plný počet.  Teď už se ale od Marvelu není zase na co těšit pár let, tak snad natočej to pokračování Sila.