Anděl s ďáblem v těle (1983)

V mych ocich strasne trapny film. Tragicka choreografie, plany dej, zadna atmosfera ani vtip. Hvezdicku za Hermanka a Studenkovou.

Tváří v tvář (1997)

Asi jako kazdy akcni film, ani Face/Off se nevyhnul par chybickam a nekolika prehnanym scenam a situacim. Presto je to po Temnem rytiri snad nejlepsi film tohoto zanru, ktery jsem kdy videl. Film ma neskutecny spad, vybornou rezii, kameru a genialni strih. Scenar je take velmi originalni a zajimavy az do konce. Vse podtrzeno skvelym hereckym vykonem jak Travolty tak Cageho, oba zari hlavne ve svych momentalne zapornych rolich. Vyborna podivana, ktera lze doporucit snad uplne vsem.

Škaredá dědina (1975)

Vyborny film, kde se dej odehrava v mezivalecnem obdobi. V jedne dedine, rodine, o sourozeneckem vztahu, hamiznosti a tvrdem zivote na venkove. Skvele hudebni vsuvky s detskymi hry, tanecky atd. Rukopis Kachyni je vice nez zrejmy.

Radikální řez (1983)

Celkem tradicni kriminalka odehravajici se v netradicnim prostredi (ve filmu), za coz zvedam hodnoceni o hvezdicku. Zajimave postavy, dobra rezie i slusna atmosfera.

Eso es (1982)

Na me gusto uz moc blaznive...

Černý prapor (1958)

Kdyz opomenu slusny namet a snahu o netradicni prostredi, zbyde mi lehce podprumerny film.

Vdova (1971)

Celkem zajimavy film, ve kterem se toho az na zaver zase tolik nedeje. Na druhou stranu ale muzeme sledovat zivot na venkove v predvalecne Francii, paralelni milostny vztah Delona a rodinne hastereni. Na to, ze film trva jen 90 minut je zde slusne vykresleni postav, dobra hudba.

Vražda v hotelu Excelsior (1971)

I pres vyborne herecke obsazeni se nemohu ubranit dojmu, ze film pusobi jen jako televizni. Bez napeti, tempa, akce a prekvapeni. Zpivana pisnicka, ktere provazela cely film, me neskutecne iritovala. Cisty prumer.

Brak (2002)

Takove vysoke hodnoceni filmu mi vyrazilo dech! Kdyz mi bylo 15 let, tak jsem si s kamosem rikal, ze by chtelo natocit film plny " akcnich " hlasek a o zivote dospivajici mladeze. Pokud opomenu technickou stranku filmu, myslim, ze ten nas film by uz trapnejsi nez Brak byt nemohl.

Noc patří nám (2007)

Zhruba 2/3 filmu jsou temer perfektni. Po pohrbu se vsak logika naprosto vytrati a z filmu se stava brak-po strance scenare. Pokud je tak jednoduche, stat se americkym policajtem, tak potes hrabe. Policie Bobbyho hlida, skryva a paralelne s timto faktem chodi na oddeleni nebo dokonce do klubu. Na zaver filmu, kdy dostatecny pocet policistu ani neni schopno obklicit jednu stodolu, uz je na povazenou. Jelikoz se mi ale film ze zacatku hodne libil a dokonce jsem misty uvazoval i o plnem hodnoceni, zustanu u peknych 4 hvezdickach. Film ma tempo, atmosferu a dobrou kameru. Dobre obsazene role, Alex Veadov je vyborny.