Dorian Gray (2009)

Jak mám příběh Doriana ráda, jak obdivuji Colina, tak mne tento Dorian zklamal. Zklamal mne o to více, že jsem od něj něco čekala. Ach já hloupá. Harryho role byla tedy (nepřekvapivě) zvládnutá na jedničku. Doriana bych si představovala hezčího, roztomilejšího, sexy, nevinnějšího a na pohled daleko lépe zahraného. Beník nepředvedl nic extra. Je mi to jedno, on za to dostal zaplaceno, ale já jeho práci rozhodně podporovat ani doporučovat nebudu.

Maturita duchů (2012)

Nedá se říct, že bych se královsky bavila, ale k zahození to rozhodně nebylo. V tomto případě budou mé darované dvě hvězdičky moc hezké. Nic mi tam vyloženě nevadilo. Nedospělý humor, plno hloupých scének, nic extra originálního, žádné efekty (a když píši žádné, myslím tím opravdu žádné), herci se nijak nepředvedli, i když alespoň se na ně hezky koukalo. Mám dojem, že už to tu mockrát bylo a daleko lépe zpracované. Proto tak nízké hodnocení ... ale jak říkám - nic mi na tom vyloženě nevadilo a za pár let, až nebudu vědět co, se na to klidně podívám znovu, ničím mě to neurazilo.

Mezi mužem a ženou (2005)

On byl skvělý Nick Naylor, ona vynikající Bellatrix Lestrange ... Oba mají unikátní schopnost hrát každý za sebe. Dohromady jim to nefunguje. Bez jiskry, bez náboje, bez vrcholu.

Zvonilka a Velké hry (2011) (TV film)

Pojďme, domluvme se, že Zvonilka je kouzelná víla, že její příběhy jsou roztomilé a její přátelé rozkošně fantastičtí. Podívejme se na tu maličkou jako na třpytivou hvězdičku, jejíž úsměv vyloudí úsměv i na vaší tváří. Zažeňme předsudky a chmury a zahoďme předpojatost. Vše, co se od malé pohádkově fantastické fantasy dá očekávat tam je. Nač hanit příběh, kterýžto nikomu nemůže ublížit na duši ani na oči.

Zvonilka: Tajemství křídel (2012)

Je to taková rozkošně kouzelná pohádka. Nechybí láska, přátelství a malé ponaučení, že sestry vždy stojí při sobě. No a navrch něco vílího prachu, trocha třpytu a kouzelné barevnosti. Pohádka, u které se člověk zkrátka nepřestane usmívat a tak by přece pohádky měly fungovat ne jen na ty nejmenší.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012) odpad!

Já prostě filmy se zvířátky nemám ráda .... Nicméně to nic nemění na tom, že Doba ledová je horší a horší. Ani děti už to nebaví.

Madagaskar 3 (2012)

Řekla bych, že z Madagaskarů celkem podprůměrná podívaná. Ale proti gustu .....

Rango (2011)

Nevím proč, ale viděla jsem v tom cosi z Djanga.. Ale třeba jsem se spletla... Celkem průměrný animák s fajn hudbou rozhodně neurazí laika ani náročného diváka.