Anděl s ďáblem v těle (1983)

Dvě hvězdičky za Zdenu a Božidaru, byly to fakt nenormální kočky, ale zbytek filmu stál za starou belu.

Sněženky a machři (1982)

Stokrát jsme to viděli a stokrát nás to bavilo. Já myslím, že se už dá tento počin směle označit za klasiku. Kluci jak kluci, ale takového profesora, jako byl Radek Brzobohatý bych tedy na lyžáku snesla. :)

Musím tě svést (2002)

Slaboučký pokus o přízeň diváka. Dvě za trio v ústředních rolích.

Brooklyn (2015)

Tomuto stylu filmu říkám: náladový. Proto se dost nešikovně hodnotí, někomu sedne, jinému absolutně. Já jsem k němu přistoupila s vědomím toho, že to bude křehké artové drama a možná proto se mi nakonec líbilo, ačkoliv to haló kolem filmu pokládám za přemrštěné. Pouhé tři hvězdičky dávám, protože mám osobní problém se Saoirse. Prostě se nelíbí, vadí mi jak vypadá, někdo ji pokládá za krásnou, no já tento názor nesdílím. Je mi vyloženě nesympatická a od toho se těžko odrazím. Talent jí neupírám, ale nebaví mě se na ni koukat. A to se, počítám, nezmění. Takže za tři.

Lásky čas (2013)

Čekala jsem něco jiného, ale zaujalo mě to. Však ve srovnání s Láskou nebeskou je to slabší. O parník.

Divoké pivo (1995) odpad!

Markétka Hrubešová se sevlíct umí, né že ne, ale s ohledem na to, že má tato dáma IQ jako vědro s dešťovkou (a já to vím a pokaždé mi to hlava nebere, že až tak?), nelze dát této sračce ani jednu hvězdičku, za to, že se zúčastnila.

Playgirls II (1995) odpad!

Tak v tomto případě jsem část snímku shlédla v podobné náladě, ve které se pouštím pouze do Soukupovo pořadů na TV Barrandov. Strašný maras! Když už jsem si myslela, že Olmer dosáhl absolutního dna s jedničkou, vzal krompáč a začal kopat....

Playgirls (1995) odpad!

Šílené. Viděla jsem v roce 1995 a málem jsem si ukroutila hlavu... Nemůžu uvěřit, co to Olmer spáchal.

Panic je nanic (2006) odpad!

Ano, občas musíme zapíchnout zraky i do něčeho naprosto bizarního, abychom opět našli pevnou půdu pod nohama a začali si vážit například takové Ordinace v růžové zahradě.

Mein Kampf (2009) odpad!

... jsem nevěřila vlastním očím... No cosi příšerného.