Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Krásný film! Zajímavý, zábavný, úsměvný a i těch sto let v něm uběhlo příliš rychle... Sandinávský Forrest Gump říznutý Tarantinem, ale celkově je film prostě svůj. Tleskám a vrhám se na knižní předlohu. :-)

Sněžný drak (2013) (TV film)

Divná pohádka. Chybí ji ta jiskřička, která by mě okouzlila. Nesympatická, hysterická princezna navíc byla nehezká a princ? Pan Lněnička není pohádkový princ, sedí mu jiné role. Nesladěné herecké výkony, rádoby humor... Nic moc. Škoda. Ale ti draci byli moc pěkní. Jitka Čvančarová mě vždycky potěší a pan Myšička byl zde opět výborný.

Láska v hrobě (2012)

Nemůžu to dostat z hlavy... To se nedá popsat, to se musí vidět.

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Po dlouhých letech jsem viděla tuhle báječnou komedii! :-) Je to stále velká sranda! :-)

Milosrdné lži (2010)

Já miluju přesně tohle. :-) Sledovat, jak se skupina kamarádů baví, směje, popichuje, hádá, svěřuje, mlží, trápí...Krásný scénář, hezká hudba, výprava, skvělé obsazení a ve finále potoky slz... :-) Film se mi moc líbil!

Domino (2005)

Nesedlo mi to. Slátanina...

Philomena (2013)

Nenápadný film o tragickém osudu mladé maminky a tříletého chlapečka. Je téměř neuvěřitelné, co vše se mohlo stát. Pro mne jeden z nejkrásnějších filmových zážitků posledních pěti let. Judi Dench snad nikdy nebyla lepší!

Dějiny světa (2012) (seriál)

Hodnotím po prvním dílu: fascinující !!!

Jako zabít ptáčka (1962)

Úchvatné!!!!!!!!!!! Nezapomenutelné a až do srdce. :-) Gregory Peck mě očaroval.

12 let v řetězech (2013)

Nevím, nevím... Je mi jasné, že téma je samoosobě smutné, ale film mi připadá utrápený. Pro mě zklamání.