Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)

Aaach, kde sú tie časy, keď túto rozprávku vysielali v KAKAU na Markíze. V slovenskom znení ako škriatok - Ady Hajdu.

Venom (2018)

Akcia, humor, napätie, skvelá hudba a to všetko s dolby atmos, spokojnosť zaručená. Pozor! Pokračovanie za titulkami.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

More, hlbočina, napätie, atmosféra, 3D, Dolby Atmos, skvelý zážitok. Palec hore.

Lesní rituál (2017)

Celkom kvalitka horor, len ten koniec bol trochu divný. Inak môžem radiť tento typ hororu k celkom vydareným.

Strom snů (1994)

Slovenská premiéra na JOJ Plus, 24.2.2018.

V srdci moře (2015)

Osobne hodnotím tento film kladne, aj keď som očakával teda omnoho viac. Nepoznám okolnosti plavby, ktorá sa odohrala v 19. storočí, no myslel som si, že sa nám naskytne jedinečná príležitosť lovu najväčšieho postrachu vtedajších morí. Možno Moby Dicka ani nelovili, možno sú to už len dobrodružné príbehy, ktorými nás doposiaľ kŕmili a možno tento príbeh ani nemal byť o love, ale o boji človeka na mori. V každom prípade, bol to pútavý príbeh, ktorý obsahuje všetko a ľutujem, že som na tento film do kina nešiel, ako som pôvodne chcel. Zvuk musel byť neskutočný.

Stážista (2015)

K tomuto filmu sa môžem vyjadriť jedine kladne, mňa príjemne prekvapil a pobavil zároveň. Robert De Niro bol skvelý a zožral som mu to aj s navyjakom. K tomu, musím povedať pravdu, aj dobrý slovenský dabing, našťastie, takže som mal pekný filmový zážitok na večer.

Příběh Antwona Fishera (2002)

Slovenská premiéra 6.10.2017 na Pluske. V slovenskom znení Peter Kočiš a Michal Hallon. Film sa mi páčil. Filmy tohto žánru mám rád. K tomu bol dobrý aj slovenský dabing, takže spokojnosť.

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Celkom slušné. Určite lepšie, než prvá časť. Stačilo doladiť pár detailov a mohlo to byť majstrovské dielo. Dievčatá boli skvelé, podali oveľa lepší výkon, než Bailee Madison vo filme Nebojte sa tmy. Atmosféra v tomto prípade bola určite desivejšia než v novom Votrelcovi, dej celkom fajn, až na niektoré nudné scény. Ako vravím, celkom slušné, no môjmu obľúbenému filmu V zajatí démonov sa to nevyrovná.