Godzilla II Král monster (2019)

Non-stop akcia, temný vizuál, Godzilla si vydobila právom označenie kráľ monštier. Dej pekne nadväzuje na Konga a jeho Skull Island, takže sa teším na pokračovanie.

Jake 2.0 (2003) (seriál)

So slovenským dabingom na TV Markíza.

Alfa (2018)

No, mám z tohto celého zmiešané pocity. Na jednej strane, nudná polovica filmu s nezáživným dejom a na druhej strane, krásne vizuálne dielo s napínavou a dojímavou druhou polovicou filmu, s pekným zvratom na konci.

Policejní akademie 4: Občanská patrola (1987)

Zrejme najslabšia časť zo všetkých. Silený, až miestami zbytočný humor, dejová linka neupútala dostatočne. Ako inak, Mahoni zasahuje, tentokrát, úplne zbytočne. Je to už skôr, iba o zvyku.

Predátor: Evoluce (2018)

No. Čakal som teda niečo iné. V porovnaní s prvým Predátorom, je táto časť dosť zaostalá, preplnená zbytočný humorom, ktorý do Predátora rozhodne nepatrí (určite nie humor typu Scary Movie). Miestami nudné, akčné scény v celku fajn, brutalita nechýbala, čo mi prišlo na mieste, keďže Predátor ľudí masakruje. Ten humor to celé kazil, odpútal pozornosť od názvu filmu a veľa takýchto humorných scén bolo úplne zbytočných. Celé kino sa bavilo na "hlodoch",ktoré vypúšťali z úst scvoklí veteráni. V tom momente som si ozaj pripadal, že som asi na úplne inom filme. Myslel som si, že nakoľko si samotný režisér zahral jednu z postáv pôvodného Predátora, dotiahne nové pokračovanie do vyššieho levelu. Namiesto surového a desivého sci-fi hororu, vytvoril sci-fi pokračovanie Smrtonosnej zbrane. Tri hviezdičky iba za tú akčnosť, Predátorov a z časti aj za prostredie a atmosféru.

Boar (2017)

Nebyť trápnych hodinových pasáži, kde sa hádajú starí dedovia a kde sa vykecávajú v bare, s lepšou réžiou, lepším strihom a vylepšením veľa scén, mohol to byť skvelý masakrálny diviačí horor.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Druhá časť o level nižšie. Úvod fajn, no neskôr sa to zvrhlo do niečoho, čo odpúta pozornosť každého druhého diváka.

Prvotní vztek (2018)

Neviem, ako iným, no mne to prišlo, ako mix filmov Pach krvi, Pomsta znásilnenej, Predátor a Pumpkinhead + sa tam zamotal BigFoot. Malo to potenciál, len škoda, že to režisér takto odflákol. Chcelo by to aj druhú verziu, ako v prípade Vyháňač diabla: Počiatok.

Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (seriál)

Keď porovnám tento "seriál" napríklad s trápnymi Susedskými prípadmi, či Rodinnými záležitosťami, tak je to vyšší level, čo sa týka spracovania a výkonov hercov. Keby som nevnímal obraz, postačil by mi aj zvuk, čo sa stalo asi iba v prípade rozhlasovej hry Pán prsteňov. Uznávam, že názov je hlúpy.

Na doraz (2017)

Na doraz spolu s filmom Tiesňová linka patria medzi najlepšie filmy od Halle Berry, ktoré som videl.