Zrození ďábla (2014)

Nevydarená hatlanina, ako inak, filmu PARANORMAL ACTIVITY, s prímesou zrodenia diabla. Úbohé, ako sa niekto snaží úboho napodobniť niečo, čo už úspech malo a čo už všetci dávno poznáme. Myslel som, že diabol je len jeden, to tam sa množili, ako na bežiacom páse. Aby som nezabudol, ak si to chcete pozrieť, pretočte si to na koniec, pretože dovtedy sa nič nedeje, iba napodobňuje.

Disaster Movie (2008)

Chcel som si tento film pridať do filmotéky, no pri vzhliadnutí mi prišlo z toho zle. Takýto úbohý film som už fakt dávno nevidel. Je to označované, ako komédia, no ja by som to komédiou nenazval, pretože je to totálny bullshit.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Vopred neodporúčam pozerať, ak nemáte radi céčkové záležitosti. Ušetríte sa zbytočnej nervozity z tuposti niektorých žien, najmä z tej, ktorá nechcela skriviť ani vlások psychopatickým mutantom, na čo doplatia ostatní, ušetríte sa zbytočného znechutenia z celkového dojmu a naviac si ušetríte čas. Aby to nebolo málo, tento prepadák obsahuje kopu, kopu filmových chýb. Od masiek až po scény. Sexi scény boli asi jediným pozitívom, ako aj skvelý slovenský dabing.

Ztraceni v poušti (2002) (TV film)

Toto má byť horor?? Rozprávka starej mami jedine. Nuda, fučanie, nuda, koniec. Žiadna pointa. Stále tam čosi fučalo, čosi rodinku úžasných naháňalo a kým ich to dohnalo, bol už aj koniec filmu. Vraj ľudia žijú v baniach, kvôli bombe, ktorá vybuchla, ale nezdalo sa mi, aby tam niekto bol, len tma a fučanie niečoho. Čoho? Tak to netuším. Rozpočet bol asi dosť nízky, pretože tvorcovia sa zmohli iba drevené mohyly, fučanie neznámej osoby, šerifa, servírku, nejakého zmäteného rojka a prevratenie auta. A aby som nezabudol, zmohli sa ešte aj na nepochopiteľný koniec, ktorý vás naštve, pretože ten debilný koniec vás dohnal sledovať film, ktorý nemá zmysel. Žiadneho mutanta som tam nevidel a ani som sa ničoho nezľakol počas celého filmu. Jediné, čo sa vydarilo, bola atmosféra.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Predaj DVD $18,584,076 Riadna úbohosť. Nulová účasť v kinách je už samozrejmosťou. Táto časť mi pripomína rozprávku Mačky a psi 2: Pomsta Kitty Galore.

A proč já? (2005)

Rozpočet $9,000,000 // Tržby USA $1,069,318 // Tržby celosvetovo $1,069,318 // Otváraci víkend $676,048 v 1,304 kinách. Čo k tomu viac dodať.

Mládeži nepřístupno (2013)

Rozpočet $6 million // Tržby USA $8,781,961 // Tržby celosvetovo $23,081,961 // Otvárací týždeň $4,805,878 Totálny shit.

Nádherné bytosti (2013)

Riadny shit, ktorý chcel uspieť na úspešnejšom Twilighte. Ak si to pozriete, pochopíte.

Lady XXL (2006)

Z tohto fascinujúceho príbehu sa môžme naučiť, že tučné ženy sú zdravé a chudšie sú choré. Čím viac ješ, tým viac si krásnejší :D