ondrula

jurista

Twitter: ondrula

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 13.4.2017  08:23

Nadine se chová jako píča, ač se jí vlastně nic moc neděje. Možná kdyby si sundala tu strašnou bundu, co pořád tahá, viděla by ten svět líp. Její ultimátní konflikt s bratrem jsem moc nepochopil. Woody Harrelson naprosto vynikající, opravdu mě bavil. Haley Lu Richardson je opravdu rozkošná, nelze ji nemilovat.

• 16.1.2017  10:22
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Několikrát jsem si musel ověřit, že scénář psal opravdu Prušinovský, protože u takhle zjebaného díla je to vážně k neuvěření. Přitroublý sci-fi snímek o trpaslíkovi, co splní každé přání, působí jako nepovedená variace na Létajícího Čestmíra, ale je to spíš jen taková přihlouplá ubohost. K pocitu nekoukatelnosti přispívají především herecké výkony dětí, kterým je věnován až absurdně velký prostor, a jejich repliky zní asi tak přirozeně, jako kdyby je četly ze slabikáře. Některé dospělé postavy jsou krajně nevěrohodné, a i když se jedná o pohádku pro dospělé, nepůsobí to moc sympaticky (senilní profesor, co setrvale šlape do hovna, advokátní koncipient, který se chce zabít, školní knihovník, který sežral všecku moudrost světa aj.). Jako vždy je prostředí školy vyobrazeno velmi karikovaně a v naprostém rozporu s tím, jak vypadá ve skutečnosti. Zarážející je v seriálu obrovské množství vulgarismů a obscénních gest, které je celkem bez rozpaků vysíláno v České televizi. Nejvíc jsem asi ocenil herecký výkon Michala Suchánka, který znovu a znovu dokazuje, že má talent i pro dramatické výstupy a ne jen pro role tajtrdlíků.

• 11.1.2017  09:09
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

Není to tak špatné. Klobouk dolu, že se Zedníček rozhodl zahrát Rakušáka a jeho německá čeština zní celkem věrohodně. Zaujala mě drobnost - Hájek i Donutil museli zřejmě při přípravě na roli prodělat nějaký základní výcvik se zbraní, proto způsob jakým drží karabiny, svědčí o tom, že vědí co dělají.

• 2.1.2017  07:31
    Klauni (2013)

Asi jsem jediný, kdo si toho všiml, ale Lábus opět hraje velmi velmi špatně. Je zajímavé, že po všech těch letech herecké praxe ani nedokáže zpracovat scénář a překotně jej v dlouhých monolozích deklamuje (což je ovšem do jisté míry také Jarchovského vina, že to neumí pořádně napsat). Lábus vůbec není zrozen pro dramatické role (ne že by jeho komediální role byly nějak k popukání), protože jeho přeskakující hlas a vycmrndlá persóna mu nedovolují zahrát jakékoliv drama a třeba vulgarismy z jeho úst znějí více než nepatřičně. Kaiser je celkem v cajku, jen jako obvykle poněkud přehrává. Flamand je úplně v prdeli, zřejmě nechápe, co se kolem něj děje, tak se aspoň mstí tím, že kurví postsynchrony. Kati Outinen radši komentovat nebudu. U Evy Jeníčkové bych ocenil, kdyby se nesvlékala. Nejlépe z celého toho ansámblu nakonec herecky vyšla Taťjána Medvecká. Film rozhodně není komedie, na to je málo vtipný (pár jednoduchých gagů jsou spíš k pláči). Zasmál jsem se jen tehdy, když Flamand předvádí kousek tý svý geniální show, a já si uvědomil, jaká je to nudná pitomost, se kterou prý Flamand dosáhl vrcholných úspěchů, a pak jsem se zasmál, když Kaiser na adresu Jeníčkové s naprostou samozřejmostí poznamenal, že jí je 35 let. Ten klaunský humor, který je vyobrazen v různých scénkách (k nepřežití dlouhá klauniáda, kdy Kaiser s Flamandem předvádějí nějaké číslo) či klaunské prvky ve všednodenním životě (když Lábusovi upadnou dveře od auta a on "vtipně" poznamená, že to je air condition) vážně moc vtipné nejsou. Také to není drama, na to je film příliš neuvěřitelný. Pro českou filmografii snímek ostatně velmi typicky obsahuje krajně nevěrohodné reálie (zkrachovalý klaun Kaiser žije v obrovském bytě v centru Prahy, Lábus jezdí nějakým klaunským autíčkem, které se doslova rozpadá, Flamand se uprostřed interview bez zjevné příčiny nasere a odejde, čemuž se moderátor pobaveně směje atd.). Co to tedy vlastně je? Artová onanie?

• 28.12.2016  07:09
    Dvojníci (2016)

Je zajímavé, že Sokol, který je neobyčejně talentovaný herec (i režisér) vždycky zahučí do filmu, který je ve výsledku špatný. Příběh o záměně osob je starý jako lidstvo samo, ale budiž. Osmdesátiletý mafián v podání přehrávajícího Nárožného je dost přes čáru, ale tak dejme tomu... Ostatní ansámbl je tak trochu vedle: Etzler jako obvykle dokazuje, že neumí hrát, odrzlé dětičky jsou otravné a Jitka Schneiderová je ve své roli neobyčejně nesympatická. Největším průserem je ovšem syntetická Simona Krainová, která má hrát drsnou krasavici, ale její facelift je tak brutální, že by z fleku mohla hrát mimozemšťana.

• 12.12.2016  09:48

Můj druhdy oblíbený Statham se v posledních letech už definitivně ponořil do sraček béčkových akčňáků a nevypadá to, že by byl schopen se vynořit. Kdysi měl coby Frank Martin nebo Chev Chelios našlápnuto ke skvělé kariéře a takhle to zjebal! Mechanic 2 je blockbuster, který zřejmě měl zkusit ještě vydělat nějaký prachy, k čemuž podle producenta zřejmě stačí pověst solidní jedničky, pěkný záběry krajiny, ksicht Tommy Lee Jonese na posteru (co na tom, že ve filmu figuruje asi 1 minutu), nezajímavá přestárlá krasavice a samozřejmě Statham. No, nestačí, jak zjevno. Hlavní potíží jsou pochopitelně mdlé a nenápadité akční scény. Dále směšný příběh jak z 90. let a otravná Love story. Celý konstrukt příběhu má být vystaven na třech vraždách, které má Bishop spáchat tak, aby vypadaly jako nehody - a ani tohle se na filmu nepovedlo: první vražda tedy vážně nevypadá jako nehoda (oběť je směšně naaranžovaná a podepřená nějakými holemi, aby to jako vypadalo, že sedí u stolu, tudíž zjevná nehoda jak svině - wtf?), druhou vraždu diváku vlastně celou přehraje trailer k filmu a ke třetí vraždě vůbec nedojde. Komické. Špatné.

• 11.11.2016  09:11
    Daeho (2015)

Úžasný kousek korejského filmařství. Dokonalý příběh o pomstě a přírodní harmonii. Výjimečné akční scény. Nepřekonatelné herectví geniálního Min-sik Choie. Napadaly mě samé superlativy, proč tedy jen 4 hvězdy? Nu proto, že je to takové trochu moc pohádkové. Zvlášť mě zaujal zápal, se kterým japonský generál nasadil (a v zásadě obětoval) do boje s tygrem celou svou armádu namísto toho, aby bojoval s korejskými povstalci.

• 3.11.2016  12:55
    Stážista (2015)

Zoufale blbé a nechutně korektní. Všichni ti Amíci jsou tam na sebe tak nějak pohádkově hodní a všichni jsou strašně easy a pozitivní, navzájem se podporují a lezou si do zadků, že se mi z toho dělalo zle. Děda De Niro hraje dobře, ale jeho figura je opravdu trapná. Nejvíc se mi ovšem chtělo zvracet z manžílka Anne Hathaway; mimoto že to byl trouba k pohledání, zajímalo by mě, jestli skutečně existují někde na světě manželé, kteří spolu hovoří takovýhle pozitivním a korektním způsobem. Přiznávám - nedokoukáno.

• 27.10.2016  12:16

Je to taková příjemná vzpomínka na jedničku, ale vtipné už to moc není. Zaujalo mě, že tvůrci pokládali za nutné tu více jak dvacetiletou mezeru, která se přirozeně podepsala na fyziognomii herců, omluvit oslím můstkem, že postavy se dostaly do časové smyčky a zestárnou o 10 let za každý týden. Bizarní. Líbilo se mi, že se českého dabingu po čtvrtstoletí opět ujali původní dabéři, zamrzelo mě, že překladatelům nestálo za to pustit si Návštěvníky jedničku, aby mohli průpovídky, popěvky a hlášky obou postav ocitovat stejnými slovy jako tehdy. Nepochopil jsem, proč se exteriéry natáčely v Čechách, protože na snímku je to hrozně poznat a kazí to atmosféru. Druhou polovinu filmu zabilo nekonečné žvanění kolem Robespiérova stolu. Celou dobu jsem také čekal, že nějak vtipně zahyne Marat (když už tam celou dobu pobíhal kolem té své pověstné vany s brkem v ruce a s tím podivným turbanem na hlavě), ale k tomu nedošlo. Oceňuji snahu tvůrců, že do toho opět šli, ale možná právě skrz tu zjevnou nízkorozpočtovost (co ta hudba na konci??) to nebylo nic moc; zvlášť to nebylo vtipné, poměrně často se tam recyklovaly osvědčené humorné prvky tradiční francouzské filmové školy (velké nosy, prdění, kopání do zadku, komolení jmen aj.), ale nějak to nefunguje. Ještě bych rád ukázal palec dolu mezinárodnímu "herci" Marku Vašutovi a naopak palec nahoru rozkošné Stéphanie Crayencour.

• 25.10.2016  12:50
    Kosmo (TV seriál) (2016)

Po té masivní propagaci snímku, vyprodaných kinosálech, rozjásaných útržků recenzí a sebechvále Baldýnského jsem překvapen, jak moc špatné Kosmo je, hlavně jak ubohý je jeho humor, stavící na zoufalé parodii české provinčnosti a malosti.

• 14.10.2016  12:10

Celkem špatné. Dokonce i to panoptikum pošuků a úchylů, kterých jsou najednou plné ulice, je najednou zobrazeno s tak urputnou snahou o originální zvrácenost a bizarnost, že mě to nebavilo. Usilovné zachraňování senátorky mi bylo přirozeně u prdele. Zajímalo by mě, jestli by někdo takhle vyváděl třeba kvůli Škromachovi.

• 3.10.2016  12:03
    Mělčiny (2016)

Skvělé: sympatická a krásná Blake Lively, překrásné záběry, výborná musica, vyvážené vedlejší postavy, roztomilý racek i ten nasraný žralok - vše do sebe skvěle zapadá. Rozhodně se nejedná o horor, film v podstatě postrádá takové ty připitomělé lekačky, na které jsme zvyklí z Čelistí. Snad jen jediný motiv, který mě otravoval, byly Nancyiny vazby na otce a sestru. Závěrečný fight s potvorou trochu přes čáru, ale jinak super.

• 21.9.2016  14:06
    Rapl (TV seriál) (2016)

Češi neumí točit kriminálky a ne že jo. Všechny totiž více či méně vypadají nechtěně směšně. Rapl je ještě ten lepší případ, a to díky kvalitním dialogům a Hynku Čermákovi, kterej se pro tuto roli dokonale hodí. S ostatními postavami je ovšem zásadní problém: velitel Rohan v postavení shovívavého a otcovského náčelníka ještě ujde, ale pak se mu celý ansámbl rozpadá do podivných nevěrohodných šablonek. Idealistický a slabošský Lupínek se nechává od každého týrat a zesměšňovat. Mácha je ťulpas, co se potuluje stanicí, furt něco žere, vypráví vtipy a ani se nenamáhá předstírat, že by pracoval. Slepičková se nechává od každého šikanovat, neustále někam telefonuje a na mateřské zjevně zůstala tak dva dny (dítě zřejmě putovalo do babyboxu). Na závěr si nechávám mého oblíbence, kpt. Gregora, který je neprosto nevěrohodně ztvárněn Janem Dolanským coby věčně nasraný a násilnický psychopat, který by v reálu u policie nevydržel ani den. Přes výše uvedenou kvalitu dialogů bohužel seriál působí směšně, protože se usilovně snaží svou výpravou vyrovnat americkým spektáklům, což na zaprděném českém venkově vypadá fakt uboze: sériové vraždy žen jsou aranžované ve stylu Hannibala Lectera, sídlo policie je lokalizováno v jakémsi stylovém ateliéru, třicetiletý policejní blbeček žije svůj neživot v luxusní vile, představitel balkánské mafie se pokouší vypadat jako geniální Rade Šerbedžija, ale je to jen takový malý břicháč, jehož mizivý nedostatek hereckého talentu a čistý český přízvuk vypovídají o svém a mnohé jiné. Kvůli Hynkovi Čermákovi to ale stále stojí za to.

• 12.9.2016  08:27
    Já, Mattoni (TV seriál) (2016)

Opravdu až směšně ubohý a předražený filmařský prd. Kde se utopilo těch 100 mega? Asi za platy hercům, protože zde hrají samé celebrity, ale to bohužel nezajišťuje seriálové kvality, a to zvlášť proto, že scénář je otřesný. Jeden případ za všechny: Vilhelmová sedí na posteli a vztahuje po Švehlíkovi ručičku a šišlá: "Pomilujeme se jako o svatební noci. Jdi se trochu umýt... Pojď ke mně, miláčku..." Hrůza. Je také vidět na jinak skvělém hereckém matadorovi Norbertu Lichém, jak mu to hraní pod vlivem otřesného scénáře nejde. Jedná se vlastně o sled nesmírně unylých a nezajímavých salónních scén, scénář šustí papírem a Švehlíkovo nekonečné prostituování je nechutné. Musím ještě vyzdvihnout do očí bijící obsazení čtyřicetileté zvrásněné Vilhelmky do role šestnáctileté naivky. Vskutku špatné dílo, z jehož konceptu jsou znát ambice natočit historický epos srovnatelný s Cirkusem Humberto, ale tak nějak to nedopadlo.

• 9.9.2016  09:55

Na mě trošku příliš. V tomto díle Hrabal trochu moc přehnal tu svou (jinak pitoreskní) pošukanost. Nejlépe z těch tří přátel hrál Polívka, ovšem ta jeho rozervanost mi byla osobně poněkud odporná.

• 8.9.2016  07:48
    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)

Snesu poměrně dost. Docela bych se mohl dívat na obtloustlou Leichtovou, nevýrazného Dolanského, všudesevsírajícího Koháka, vyhaslého Kotka a dokonce i arogantního Prachaře. Za žádných okolností ale nesnesu trapného Libora Boučka, resp. pohled na jeho buličí ksicht a zoufalou snahu stát se oblíbeným a slavným. Takže nevermore. No a primácká recyklace čtvrt století staré a vyšeptalé francouzské show, to hovoří samo za sebe, je to špatný nápad. Produkce na Primě musí mít fakt koule.

• 5.8.2016  22:12
    Stážisti (2013)

Nedokoukáno z důvodu snahy o uchování posledních zbytků mého duševního zdraví. Vypnul jsem to u prvího motivačního projevu. Můj komentář tedy obsahuje dojmy pouze z první třetiny filmu. Koncept komedie, v němž se dva páprdové nacpou na stáž mezi nerdy v Googlu, to by ještě šlo. Co ovšem nejde, je zoufalé herectví obou hlavních protagonistů. Owen Wilson mi byl tak nějak jedno, ale Vince Vaughn a jeho nekonečný infantilní blábolení, to přeci není komediální herectví. To vůbec není herectví. A to si ten kokot sám psal scénář! Po pár minutách filmu jsem dostal hroznou chuť dát tomu člověku přes držku. Naprosto příhodně se ve filmu mihne i Will Ferrell, o kterým si vesměs myslím to samé. O hereckých kvalitách těch kreténů z Googlu se nemá cenu ani zmiňovat.

• 4.7.2016  08:45

Film je celkem o hovně, tudíž mi nezbývá než ohodnotit herecké výkony. Ač se vše točí kolem ústřední postavy Kim, vůbec mě nedojímala, Tina Fey je jako herečka nezajímavá a plytká. Margot Robbie je na druhou stranu pozoruhodná držtička, nedomykavost hlasivek je velmi sexy, nicméně ta její předrsnělost mi byla odporná. Martin Freeman hrál opět vycmrndlýho hobita (či Dr. Watsona, to je jedno, hraje furt stejně). Můj oblíbenec B. B. Thornton nedostal žádný prostor a Alfreda Molinu v roli oplzlýho afghánskýho ministra jsem nepoznal. Takže žádná sláva, 3 * jsou až moc.

• 13.6.2016  10:35

Koukal jsem na to s nebývalým odporem a neustále jsem přemýšlel nad tím, komu je tahle předigitalizovaná sračka určena. V posledních letech jsem viděl víc takových amerických spektáklů, prznících různá historická starověká témata, ale tahle hrůza na téma egyptské mytologie je takový hardcore, že si nedokážu představit, že na to vůbec někdo jde do kina (včetně blbých amerických dětí).

• 8.5.2016  15:18
    Deadpool (2016)

Trošku příliš humoru za každou cenu.

• 20.4.2016  08:17

Nedokoukal jsem. Nešlo to, protože ta přehrávaná dementnost 70. let je tak příšerná, že se na to koukat nedá. Třeba role Davida Koechnera a Steva Carella jsou daleko za hranicí parodie a jsou prostě už jen rozšklebené a hloupé. Možná je to ale tím, že je to film určený hlavně pro nenáročného diváka. Typická scéna: Ron se baví s kolegyní, pak kamera zabere celou jeho postavu a je vidět, že mu stojí péro. Ha ha.

• 12.4.2016  08:26

Řekl bych to asi tak, že celkem chápu, co měl scénárista na mysli, herecké výkony pěkné a myšlenka filmu také. Přesto mi to tak nějak nesedělo a cítil jsem, že zápletka je lámána přes koleno. Předně mi přišlo, že z Cate Blanchett se až příliš snadno stala pedofilka a až příliš lehce podlehla pokušení ošmrdlat se s dítětem. Dítě mi pak přišlo až příliš suverénní a drzé a nevykazovalo žádnou nejistotu. Spíš na mě působilo jako patnáctiletý psychopatický stalker. Judi Dench zase byla až trochu příliš sobecká bába a bezohledný manipulant, která klidně několika lidem zničila život proto, že její kámoška nepřišla na pohřeb kočky. Jako největší trouba mi ale přišel ten naivně zamilovanej učitelek, kterýmu to bába vše naprášila, protože to už bylo moc, jak se choval otroubeně, vzdychal a kupoval si kvůli Shebě nějaký drahý hadry, aby si ho všimla. Všechno to bylo takový trochu neuvěřitelný a bizarní. Nejlíp z toho nakonec vyšel Bill Nighy, který jako vždy hrál božsky a scéna, ve který se nasral, je pro mě vrcholem filmu.

• 9.3.2016  08:03

Ten neskutečný povyk, co se strhl kolem Kober a užovek, si vysvětluji všeobecně známým faktem, že v Čechách se točí namísto filmů sračky jak na běžícím pásu a když už někdo natočí průměrné drama, padají z toho všichni nadšením na prdel. Přitom film z fllmařského hlediska místy pokulhává - viz třeba scéna, kdy je Kobra na střeše diskotéky a dole se vedou na chodníku tak nepřirozený dialogy, že jsem to snad v životě neslyšel. Výjevy z života lůzy byly poměrně otřesné, v realitě jsem dlouho nic takovýho neviděl. Kryštofa Hádka jako herce nemám rád, působí na mě v každé roli jako ofouknutý debílek. V téhle roli se zjevně hodně snažil, ale možná až trochu přehrával. Příběh celkem průměrný, nic zvláštního. Pro mě nejlíp hrála Věra Kubánková v roli úžasný babičky.

• 1.3.2016  08:40

Dlouho jsem váhal, kterému snímku věnovat svůj tisící komentář, až mě zčistajasna a nečekaně zasáhly Jasmíniny slzy. Je ovšem třeba podotknout, že se nacházím ve stádiu, kdy jsem objevil naprosto fenomenální herectví Cate Blanchett a její role hltám opravdu dychtivě. Na jejím bezesporném hereckém talentu je postaven i snímek Jasmíniny slzy a řekl bych, že Woody Allen naprosto trefně vystihl problematiku zlatokopek, které čekají na prince a vědí o sobě, že si zaslouží být opečovávány. Sám jsem takových slepiček poznal pár osobně a vidím, že to funguje všude stejně. Síle Blanchettina herectví spočívá přirozeně ve skvělé dramatické příležitosti, kterou jí uchystala dějová křivka, jež ji přivedla ke scénám, v nichž se dá skvěle zahrát hlubina zoufalství pozlacené paničky, náhle vyhozené z mramorového paláce na mráz. V této situaci je Jasmine příhodně konfrontována s lůzou, která pro ni není dost dobrá - včetně rodiny své sestry - a také s nápadníky (obzvlášť vtipné scény). Cate Blanchett, která navíc přesvědčivě dokáže zahrát všelijaké záchvaty a hysterické úlety, podle mého názoru za takovou roli nemohla nedostat Oskara za hlavní ženskou roli, protože kombinace geniálního scénáře a geniálního herectví je neporazitelná.

• 15.2.2016  07:42
    Stalingrad (2013)

Typická ruská patetická sračka. Tenhle národ zjevně nedokáže pořádně udělat vůbec nic. Komicky vyznívají zejména akční scény, v nichž si režisér zřejmě bral inspiraci v 300 Bitva u Thermopyl a totéž se pokusil vytvořit u Stalingradu. No nepůsobí to heroicky, spíš parodicky. Zpomaleně je točeno snad i scéna, kdy si Ivan stahuje trenky, aby se v zemljance vydělal.

• 4.2.2016  08:02

Viděl jsem teď dva podobné filmy; společně s Dokonalým šéfem i Lásku na kari a musím říct, že Dokonalý šéf v pomyslném srovnání prohrává na plné čáře. Tento kuchařský film je totiž zaměřen hlavně na neurózy, vzteklost a jiné běsy šéfa, kterýmu by asi bylo líp někde v blázinci. O jídlo v tomto filmu vůbec nejde, což pokládám za jeho velký handicap. Dramatická křivka se udála za pomoci nástupu věřitele - drogového dealera, který je tam ovšem jen proto, aby se neřeklo, že filmu schází napětí a jeho výskyt ve filmu trvá asi tak 1 minutu. Vztahy s personálem nefungují, nikdo mi tam nebyl sympatický a Daniel Brühl v roli řiťopicha, to byl vyloženě krok vedle. Jedna * navíc za Matthewa Rhyse, ten hraje suprově.

• 2.2.2016  08:03

Nechápu, na čem tenhle film nasbíral tak vysoký hodnocení. Vždyť se tam nic neděje. Úvodní, těžce dramatizované převážení nějakýho Escobara přes hranici se nakonec odbyde jen tak bez náležité akční scény. Pak se tam hodinu žvaní. Pak dojde na nějakou přestřelku v tunelu, kde může divák sledovat vojáky, střílející někam do díry. Pak se tam zase hodinu žvaní. Pak si Del Toro odbyde svojí zakonspirovaný stealth a jde se domů. Opravdová slabota.

• 27.1.2016  08:01
    Spectre (2015)

Celkem chápu, že se snažili (exotické Mexiko, honění v Alpách, poušť v tramtárii), ale tenhle Bond bohužel nic moc. Může si za to sám, protože akční scény nejsou nic moc, bondgirl supluje přestárlá Bellucci, Bond nemá dost prostoru na exhibici s autem a záporák Christoph Walz hraje tak nějak z prdele.

• 20.1.2016  09:37
    Matroš (2015)

Film o mladejch v ghettu v L.A. docela v pohodě. Kluci (z nichž jeden je holka) jsou sympaťáci, takže se na film kouká příjemně. Komediální zápletka je ovšem náležitě crazy. Zábavní jsou i bad guys. To vše platí jen do okamžiku, než kluci začnou prodávat dope. Pak mě film přestal bavit. Love story mi přišla krajně nepravděpodobná a přitažená za vlasy. Finální scénu, ve který má Malcolm proslov k narkobaronovi, jsem vůbec nepochopil. Hudba výborná. Zbytečná závěrečná moralitka mě nasrala.

• 20.1.2016  09:23
    Bohoušův syn (TV film) (1975)

Soudruzi se po dlouhých 7 letech rozhoupali natočit nastavovanou kaši legendárního Bohouše, ale už to není ono. Je tu sice výborný Milda Kopecký, ale Menšík hraje nějak zabrzděně a chybí tu geniální hospodský Sovák, co si budeme povídat. Hlinomaz blábolí tak, jak je ostatně zvyklý. Herecky z toho asi nejlépe vychází Janžurka. Nedokázal jsem se zbavit dojmu, že původní Bohouš měl drajv Pražského jara, zatímco jeho pokračování je už jen normalizační taškařice hodná tak formátu Televarieté. Závěrečná omáčka - scéna na nádraží - dílo už úplně potápí.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35