Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Hrozně mě pobavila scéna, kde si ta největší kočka stěžuje nějaký zamindrákovaný tlustoprdce, že ona to má v životě těžký, protože nikdy neví, jestli jí chtěj všichni ti chlapi jen kvůli kozám anebo jestli jí maj rádi jako takovou. Ta hrošice na ní čuměla, jako by s ní soucítila, přitom sama se před chvilkou pokoušela spáchat sebevraždu, protože jí kucí nechcou. Jestli je tohle nejúspěšnější seriál všech dob, tak celkem chápu, že Hasselhoff začal chlastat.

Hospoda (1996) (seriál)

Občas je to vtipné, akorát taková nesourodá partička různých charakterů se u jednoho stolu v hospodě asi fakt nikdy nesejde. Hrozně otravnej je tam Menzel, kterej pořád všechny opravuje a poučuje. Babula mu měl už dávno dát do držky.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Nejkultovnější hláška: "Pusťte Donu k maturitě!"

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál) odpad!

Neuvěřitelná australská parodie na 90210. V půběhu seriálu, jak jsem si stačil všimnout (když jsem byl mladej a blbej a koukal na to), si nejdřív nějaký ty svoje osudy odkroutili hezounci a sympaťáci, a když došli, nastoupil jako ústřední postava sígr, kterej původně všechny šikanoval. Až ten odtáhne, vystoupí do popředí sígrův podržtaška a pak je to teprve spektákl. Hnůj!

Mrazík (1964)

Nejlepší je tam stejně Filipovskej.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Ohromná ostuda pro oba herce i pro Zelenku, že se propůjčili takovému svinstvu.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Jestli má Chuck Norris alespoň trochu sebereflexe, nemůže se divit, že si z něj celej svět dělá prdel, když se upsal takový slátanině. Jo, a kouká na to moje babička. Update: tak babka už na to prej nekouká.

Saw 3D (2010)

Je myslím beze sporu, že ostatní díly, které následovaly po jedničce, úspěšně parazitovaly na její pověsti a nepřinesly nic nového. Přihlouplá 3D verze posledního dílu už snad konečně znamená konec všech pil a pilníků.

Pomalé šípy (1993) (seriál)

Tohle nebylo vtipné, spíše trapné. Žasnu, ža tato slátanina má profil na imdb. Jedna hvězda za Otu Sklenčku.

Šmoulové (1981) (seriál)

Celkem normální pohádky o trpajzlících a jejich taškařicích. Takových pitomostí se vysílají tuny. Čtvrtou hvězdu dávám proto, že můj otec vypadá jak Gargamel.