Vy nám taky, šéfe! (2008)

Ne moc funkční a ne moc zábavná komedie. Než bych ztrácel čas vypisováním negativ, raději to shrnu: Neztrácejte čas touhle blbostí.

Blade Runner (1982)

K uzoufání nudný film. Dal jsem si jej dvakrát s odstupem asi dvou let, abych jej mohl opravdu zavrhnout. Atmosféra tu sice je, ale děj je naprosto blbý. Všecho je tááák pomalé. Jsou tři odpoledne a já z toho spím! Sorry Ridley, ale tohle nebylo nic pro mě. Snad příště.

Tři dny ke svobodě (2010)

Skvěle zahraný silný příběh. Crowe se tímto filmem u mě katapultoval na herecký trůn. Kéž by byly všechny filmy tak skvělé.

2001: Vesmírná prda (2000)

Málo vtipné. | (2013) Omylem viděno podruhé. Opravdu slabý a nevtipný film.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Takové české Zoufalé manželky stylizované do doby, kterou neznám a nikdy nechci vrátit. Po pěti dílech jsem nadšený.

Dům z písku a mlhy (2003)

Dlouho jsem váhal, jak hodnotit. Film je velice dobrý, herecké výkony fantastické (Kingsley mě totálně rozebral), ale stejně se nemůžu zbavit hořké pachuti nespravedlnosti na jediném dítěti. A nemohl jsem se ani na chvíli přimět, abych soucítil s "chudákem vystěhovanou". Měla zaplatit a hádat se až pak. Byl by pokoj, jenže pak by nemohl vzniknout tento film s jedním z nejsilnějších závěrů za dlouhou dobu. Takže tyto nedostatky odpouštím a dám ty 4. Horner mě trpce zklamal, protože celou dobu vykrádá svoji skvělou hudbu z Čisté duše a dělá to nehorázně okatě. Fuj.

Gamebox (2004)

Příliš laciné, přesto koukatelné.

Auto je zbraň (2003)

Tak co kringo? :) Škoda, že není tento film víc známý. Možná by bylo na silnici o pár mrtvých míň. V rámci žánru skvělá práce.

Chceš mě, chci tě (2009)

Romkom s pár dobrými vtipy, ale bohužel jako celek mě to moc neuchvátilo. Slabé 3*.

Časové pásmo bylo změněno