Hezké vstávání (2010) odpad!

Sbírka všech největších klišé, které vás napadnou při vyslovení slov "romantická komedie".

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Jedno klišé za druhým. Opuštěný starý dům, vnímavá holčička, vnímavá teta, vnímavá ale nevěřící máma a nevěřící otec, starý farář, opuštěné ruiny, rychlé střihy, varující ale v hloubi srdce hodní duchové a jeden v hloubi srdce zkažený duch.

Diktátor (2012)

První půlka filmu je absolutní pecka, co věta, to úžasnej fór. Hru Kopání hromadného hrobu pro Nintendo bych si rád pořídil ........ Ale někde za půlkou se to šeredně zvrtne k vtipům o vyměšování, pocení a k absolutnímu vrcholu (propadu) v podobě lovení rukama ve vagíně.

Sedm psychopatů (2012)

Toto mě absolutně minulo. Zbytečně násilné, nevtipné, snaha o originalitu za každou cenu, bez švihu. V zájmu "příběhu" postavy jednají absolutně nesmyslně.

Země bez zákona (2012)

Řádně drsný western o řádně tvrdých chlápcích, plný řádně zachmuřených pohledů a řádně urputných pěstních i střeleckýh soubojů. Všechno je na svém místě, ale přesto to na mně působilo trochu vyumělkovaně, tak nějak moc na efekt.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Ačkoliv mi Tom Cruise do rolí nepřemožitelných agentů moc nesedne a ačkoliv nemám rád neprůstřelné bezchybné kladné hrdiny s nezměřitelným IQ (asi to bude závist), tak přesto se mi tento kousek líbil, protože má švih, protože má atmošku a protože jde proti současné klipvé kultuře akčních filmů a detektivek.

Inspektor Regan (2012)

Hodně akce a přehrávaného drsňáctví, málo rozumu. Film užívá obvyklého klišé osobního boje policajta za spravedlnost, ale kdyby měl policajt riskovat kariéru a pobyt ve vězení kvůli každému zločinci, kterého chce dopadnout, to by byly služebny za chvilku prázdný.

Mama (2013)

Velmi slušná hororová atmosféra, kterou nepřebily ani blikající mobily mládežníků připojujících se v kině na facebook, ani zvuky chroupaného popcornu. Všechno funguje, než to všechny takřka pohřbí bizarní závěr, v němž se o dvojici děvčátek přetahují (doslova) hmotná a duchová matka. Posledních dvacet minut jinak a byl by z toho horor roku.