Upír z Feratu (1981)

Ako nápad hodnotím pozitívne, Horšie to už bolo so spracovaním.

Stoupat jak dým (1978)

Výborná huličská komédia, až sa čudujem, že dačo také si dovolili vytvoriť v sedemdesiatomôsmom. Klobúk dole. Aj v dnešnej dobe má stále čo povedať, a samozrejme pobaví.

Noc plná zázraků (2011)

Lásku nebeskú síce nenahradí, ale aj táto príjemná zmena nezaškodí.l

Lovec jelenů (1978)

Prvá tretina filmu veľmi dobrá. Som rada že scény z Vietnamu netrvali viac ako pol hodinku. No a ďalšia polovica, tá bola veľmi náročná. Vojna je ťažká, ale ešte ťažšie je zaradenie sa do bežného života po príchode domov. Na túto problematiku už poukázalo viacej filmov, a tento nebol zrovna top, ale za pozrenie určite stojí.

Čerešňový chlapec (2011) (TV film)

Krásne a citlivo natočené, až sa mi nechce veriť, že je z našej produkcie.

Atlantic City (1980)

Vzhľadom k hodnoteniu užívateľov, som prišla na to, že tomuto filmu treba proste prísť na chuť a je určený len malej skupine divákov. Aj mne to trošku dlhšie trvalo, kým som sa zažrala do deja, a o to lepší bol výsledok. Hodnotím ako lepší priemer.

Videodrom (1983)

Pri pozeraní tohoto filmu by sa mal človek najskôr dobre zkúriť. Aspoň bude mať z neho lepší pôžitok. Pre mňa len priemer. Nič extra. Po prečítaní komentárov som čakala dačo zvrátené, nechutné, násilne... ale nedostala som z toho nič.

Purpurová barva (1985)

Pôsobivé. To je asi to jediné čo môžem k tomuto filmu povedať. Treba vidieť.

Vánoční příběh (1983)

Krásny príbeh, a nielen pre deti, oslovil aj mňa a zanechal ešte dlho po dopozeraní príjemnú vianočnú atmosféru a dobrý pocit.

Ponorka (1981)

Ani neviem čo by som k tomuto filmu napísala. Fandiť nemčúrom, to by asi nebolo to ono, už len z princípu, a táto myšlienka mi rezonovala celý film. Nezmyselná vojna a film priemerný. Tak im treba, že dopadli tak ako dopadli.