Tarzan, syn divočiny (1932)

Tarzana Džonyho,jinak skvělého hráče vodního póla, fantoma plaveckých bazénů a vyžírače olympijských metálů jsem jako děcko neuvěřitelně žral a nenechal jsem si nikdy ujít možnost zhlédnout za 2 československé koruny film,kde hrál opičího muže.I když už se natočily od té doby miliony dalších příběhů s různými herci(G.Scott,G.Morris,Ch.Lambert,B.Crabbe,L.Barker,H.Brix atd.),tak pro mě existuje jen Johnny Weissmuller.

Schodiště (1993) (TV film)

Je to sice o hovně,a to doslova,ale už hodně dlouho jsem se před šestou hodinou raní tak dobře nepobavil.

Druhý dech (1988) (seriál) odpad!

0pravdu nadčasový seriál,jak poznamenala uživatelka Snorlax,který si v ničem nezadá s novodobými seriály a telenovelami.Reklama na Kosmodisk,či teleshoping s Horstem Fuchsem je proti tomu nadprůměrná zábava.

Hogo Fogo (2000) (pořad) odpad!

Tenhle nepovedený melouch socialistické TOP zpěvačky je jeden z TOP nejohavnějších pořadů,které kdy byly vysílány.

Muka obraznosti (1989)

Docela odvážný snímek z doby konce perestrojky,tehdy nadějný Jirka Pomeje (nic proti němu nemám a jednou jsem s ním dobře zachlastal).Trochu mě nudily jeho citace ze Stendhala ale jinak jsem se u filmu dobře bavil a rád si ho čas od času pustím.

Nebezpečná zásilka (1998)

Novodobé,tzv.romantické komedie je žánr,který teda vůbec nemusím a na tento film jsem se podíval jen tak z nudy a také proto,že to moji oblíbení a osvědčení uživatelé hodnotili vesměs kladně.Já se přidávám na jejich stranu a dávám tři a půl hvězdičky,špatný film to rozhodně není.

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Jeden z uživatelů píše,že se jedná o oddychovou veselohru.Já jsem si nejvíc oddychl,když se objevily na obrazovce závěrečné titulky.Další,naprosto bezcenný, zbytečný český film.Nevím,co paní Janžurová provedla,že byla zařazena mezi tuhle ochotnickou společnost.

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Nebral jsem ohled na nízká hodnocení svých oblíbených uživatelů a tzv.top uživatelů už vůbec ne a podíval se na závěrečný díl krokodýlí trilogie.Oproti prvním dvěma dílům je zde minimálně kýčovité romantiky,Linda Kozlowska naštěstí moc příležitosti nedostává a je tu dost dobrých scének a gagů.Dávám 3,5 hvězdičky a vzhledem k tomu,že se jedná o nejlepší díl,tak zaokrouhluji na čtyři.

Syn pláže (2000) (seriál)

Žumpa,stupidní, ale někdy nadprůměrně zábavná

Agentky D.E.B.S. (2004)

Moc rád bych tomu udělil odpad,ale nebylo by to asi úplně fér,neboť po odsledování asi 20 minut,jsem dospěl k závěru,že nemá smysl ztrácet čas takovou hloupostí.