Velké sedlo (1986) (seriál)

Měním hodnocení a přidávám hvězdu.Za bolševika jeden z nejslabších seriálů,nyní ve srovnání s moderní tvorbou a pořady dnešních televzních stanic je tento komunistickej polokýč oáza pohody a dobrý zábavy.A to se na to prosím dívám v pět ráno,hned po probuzení,kdy je člověk nejvíc náchylnej na rozčilení.Nejvíc se mi líbí hlavní záporňák Karel Vochoč.

Jsi falešný hráč (1986) odpad!

Opravdu hodně stupidní film.Byl jsem dost natěšenej,protože ve filmu hraje nebo teda spíš nehraje řada mých oblíbenců a za tohle velký zklamání a nasrání to celý dávám do odpadu.

Swamp Fire (1946)

Docela slušný,nenáročný snímek,kde má divák možnost vidět Johna Weissmullera oblečeného jinak než v plavkách nebo bederní roušce,tentokrát v elegantní uniformě říčního kapitána.

Konec cesty (1959)

Jen tak mimochodem z historického hlediska,bankovky,falšované v dílně koncentračního tábora,byly dokonalé padělky,které za války neodhalili ani britští specialisté v laboratořích,v tomto filmu to pouhým okem poznal obyčejný směnárník z Tuzexu.Jinak celkem slušná podívaná.

Vlastní góly, minely a perličky (2006) (TV film)

Kuriozní góly a situace se vyskytnou ve všech různých soutěžích po celém světě,ale aby za mužstvo Premier League(FC Southampton) nastoupil ,,hráč" ,o kterém nikdo nic nevěděl a on ani fotbalistou nebyl,to je absurdita,která předčí všechny vlastence a minely v tomto velmi vtipném dokumentu.

Pekelná kuchyně (2005) (pořad) odpad!

Nechat se veřejně ponižovat od takovýho vypatlaný trotla může jen ten největší zoufalec.A dát tomu hvězdu? Proboha vždyť to je celých 20% !

Pra pra pra (2000) (seriál) odpad!

Akční cena v TV Shopingu 7 DVD za pouhých 888 českých korun,no nekup to vole!

Gene Simmons: Rodinné klenoty (2006) (pořad)

Podruhé v životě jsem si koupil original CD (první byly Drákuloviny),Dost lidí si myslí,že G.Simmons je stejně jako většina rockerů prolezlej chlastem,drogama a všema dalšíma neřestma,což je omyl.Tento geniální hudebník je přísný abstinent a nekuřák,bezohledný byznysman a děvkař.Pohled na jeho rodinku je příjemná ztráta času,i když o někom,kdo během života vystřídá přes 2400 partnerek, se těžko dá říct,že je rodinný typ.

Vášeň nevinných (2001) odpad!

Až teď jsem zjistil,že tuhle neuvěřitelně tupou slátaninu má na svědomí ten samej rejža,co natočil Peklo v řetězech.Ksindlmandla zařazuju na svou černou listinu.Ty jeho odpady se ani nedaj recyklovat.

Postřižiny (1980)

Tahle poetika s uřvaným Hanzlíkem mě nějak nechytla,Jaromír Hanzlík je vynikající herec,ale já uřvaný a uječený lidi rád nemám ani ve filmu.