Tři mušketýři (2011)

Další zpracování, které těží ze zábavy a akce, než Dumasovou věrnou předlohou. V kině to byla paráda. Paul W.S. Anderson umí točit jízdy a kopačky, takže spokojenost je na místě. Bylo jich 40 a nás 4. - Bylo to 40 nebo 400? - Jen 40. Měli jsme slabší den :-D :-D :-D

Tři mušketýři (1993)

Moji oblíbenci v dobrodružné komedii plné akce a úsměvných momentů.

Body Bags: Historky z márnice (1993) (TV film)

Maniak na pumpě super, vlasy trochu ztrácí, ale očičko vše vynahradí jako celý Carpenter v márnici, ale pozor! Musíte vidět pouze nesestřihanou krvavou verzi! :-)

Dracula 3000 (2004) (TV film) odpad!

Už s Drákulama typu 2000 nebo 3000 končím, je to celkem pro mě ztráta času a čas je v poslední době pro mě hodně cenný!

Dracula III: Odkaz (2005)

Jason Scott Lee, Roy Scheider, Rutger Hauer kvůli ním jsem do toho šel a zase mám divnou pachuť po zhlédnutí :-(

Dracula 2000 (2000)

Mohlo to být hodně dobré, ale škoda. Působí to levně.

Táta lump (1993)

No a co, že je film místy nereálný? Je to zábava a skvělá proměna Patricka z hajzlíka na papíka :-) Pěkná Halle Berry :-)

Casino (1995)

Skvost, který jsem docenil časem, poněvadž ve své době jsem byl ovlivněn jinými kousky. Po letech viděno znova a nemám slov. Ukázka toho, jak to vypadá, když existuje těžká životní trojice: peníze - moc - a zásah krásné lady :-)