horor2

horor2

Stanislav Kotlán

okres Hodonín
Scénárista a režisér amatérských filmů

2 body

• 20.8.2018  17:06

Film o něčem jiném než nám trailer ukázal. Spike je Spike a kdo zná jeho tvorbu, ví, co má od něj očekávat. Libí se mi na něm, že i přesto, že je černoch - bere věci tak jak jsou. Nebere si s ničím servítky ve snímku, kde kraluje J.D.W + Kylo Ren :-D a rozjíždí ironii samou slov říkajíc N... a narážející se do židů. Po skončení filmu člověk odchází z kina a říká si, to snad není možné, co se dělo a děje dodnes!

• 20.8.2018  16:57
    The Guest (2014)

Blesk z čistého nebe, který se stal hned mou srdcovkou a Dan Stevens mi vletěl pod kůži. Sedlo mi to, i když něco podobného jsem ve své filmové historii už viděl. Byla by chyba prozradit a zároveň by bylo chybou tento film nevidět!

• 20.8.2018  16:53
    You're Next (2011)

Napoprvé se mi nelíbila pointa filmu, protože mě překvapila. ( Čekal jsem totiž něco jiného, než něco, co se může stát ) No a napodruhé jsem si užil všechen nápaditý masakr a zahodil stranou zbytečné přemýšlení nad vztahem a solím plnou palbu.

• 20.8.2018  16:49
    Death Note (2017)

Ani jednu předlohu jsem neviděl, nečetl, ale byl jsem podle hodnocení připravený na sračku, kterou jsem nakonec nedostal. Zajímavý horor o možnosti zbavit se největších blbců, či lidí, kteří nás každodenně serou nebo ohrožují náš svět mě pobavilo. Ano, našlo by se pár výtek..., ale proč bych to dělal, když se mi film asi jako jedinému líbil :-P :-)

• 20.8.2018  16:42

Magor film alá drastický krváček s pěknýma babama, namakaným hovadem a chytrým dospívajícím děckem. Pohodovka, u které se nepřemýšlí, nic nepřinášejíc kromě zábavy již viděné + efektivně zlikvidované auto :-D Dobře McG andílku :-)

• 20.8.2018  16:37

SPOKOJENOST! Co jsem od filmu čekal ( OBŘÍ ŽRALOK, EFEKTY, NAPĚTÍ, FINÁLE, PROSTĚ ZÁBAVU ), tak jsem dostal. Jason, zpočátku jako pošuk, kterého začali brát vážně až posléze + výpitek a jeho změna k hodnému jest cooool :-) Párkrát jsem se dokonce i v kině lekl :-)

• 20.8.2018  16:29
    Calibre (2018)

Nešťastná nehoda, nešťastné rozhodnutí, doprovázející nešťastné události. Napětí, čekající na odhalení bylo + filmu. Konec, hrající se na šokující byl - filmu. Obrovská škoda, protože se začalo velmi dobře a z nepochopitelného důvodu následovalo klišé, tolikrát viděno a už dopředu člověk věděl, co přijde. Čekal jsem natěšený na to ono ŠOKUJÍCÍ, které nepřišlo! :-(

• 20.8.2018  16:17
    Máš ji! (2018)

Byl jsem zvědavý, co nám tvůrci naservírují. Nakonec, aspoň pro mě, pecka a pohodová akční komedie o partě přátel, hrající babu od mala až po současnost. Jeremy jako jediný, kdo ještě nedostal plácnutí byl komando excelent :-D Líbilo a moc. Titulkový song paráda, zasmál jsem se a pobavil od srdce. :-) P.S. nevěděl jsem, že je to pravda :-)

• 20.8.2018  16:09
    Darc (2018)

Pěkné, krvavé a solidní béčko 80-90 let, přenesené do dnešní doby. Choreografie je docela promakaná - potěší všechny rubače. Hlavní hrdina je taktéž sympaťák, děj filmu ujde. Svým způsobem jsem byl spokojený, ale netuším proč po skončení filmu nejsem totálně odrovnaný? Každopádně příjemné překvapení, které potěší :-)

• 20.8.2018  16:02
    Darkland (2017)

Dar Salim mi trochu připomínal Vina Diesela, hlavně když si začernil obličej a jel do akce :-D Dánové umí, to mi už několikrát dokázali, ale abych byl upřimný, čekal jsem úplně jiný film. Tempo je pomalejší, což po určité době začne trochu nudit. Možná, že kdyby se tak dlouho netlačilo na city a šlo o něco dříve k podstatnému, dal bych ještě o jednu hvězdičku víc. Ale takto to je na jednu stranu příjemné evropské podívání ale také zároveň nic nového pod sluncem. Silné tři *** ( 70% )

• 3.6.2018  13:21
    Den 12. mann (2017)

Šokující, neuvěřitelný - ale pravdivý příběh! Když už si člověk říká, že už viděl snad všechno, tak dojde někdo s něčím novým. Výborný dobrodružný thriller! Oba palce nahoru!

• 3.6.2018  13:17

Paráda, finové mi zase dokázali, že jejich filmy stojí za to. Dokonce si myslím, že je tento majstrštick stejně výborný jako třeba Zachraňte vojína Ryana a podobně laděné klenoty. Hlavní hrdinové přirostou hned k srdci, akce výborná - krásně nasnímaná, hudba taktéž doladí a podtrhne 3 hodinový finský skvost! Byl bych hloupý, kdybych tady něco slepičil, prostě doporučuji všem milovníkům válečných filmů.

• 3.6.2018  13:06

Efekty super, dokonce i hlavní hrdinský pár by byl slušný. Ralph Ineson od prvního momentu by byl taktéž slušný... i když u jedné scény jsem se celkem dost zasmál :-D Bohužel dalo se z toho určitě víc vytřískat. Opět předvídatelný, což by ani nevadilo, kdyby nebyl tak zbytečně průhledný. Průměrný nic nového nabízející oddechová podívaná, která pobaví a to je vše.

• 3.6.2018  12:58

Jednohubka, která neurazí ani nenadchne. Od začátku člověk tuší, co se bude dít a přesně to i dostane. Milovníci aut budou určitě slintat. Jinak Scott Eastwood se mi jako herec začíná líbit čím dál víc. Holky pěkné. Film jako celek... mám smíšený pocit. Pro mě film na jedno použití.

• 1.6.2018  17:27

Film natočen tak, jak se stal a nic víc + obsazení skutečných hrdinů, kteří to zažili v reálu. Drama od začátku do konce + závěrečná konfrontace. Kdo čekal Přepadení v Pacifiku, či Přepadení ve vzduchu a pod... bude zklamán. Film je hlavně o těch klucích a jejich životech. Takže Clintík nic navíc nevymýšlel :-)

• 30.5.2018  19:45
    Tomb Raider (2018)

No, tak Alice se nakonec jako Lara Croft předvedla dobře. Líbil se mi nápad ukázat ji jako zeleň, než vyroste a nakope strom do větví nebo si zakope jako JCVD. Měl jsem pocit, že s Angelinou bylo TR akční oddechovkou, zatímco s Vikander se snažili trochu, aby film byl zčásti reálný - nereálný. Ale já se chtěl pobavit, podívat se na hezkou holku, co to všem natře a navíc jsem byl zvědavý, jak se bude filmu dařit do budoucna. V průběhu filmu jsem měl pocit, že vidím nového IJ - akorát v ženském podání :-)

• 30.5.2018  19:34

Po prvním zhlédnutí mírné zklamání. Když jsem viděl po letech znova a už jsem věděl, co bude následovat, tak postupem času uznávám, že pokračování není sice lepší, ale pořád si zachovává slušnou podívanou. Od Bonta jsem čekal možná další NR. Konfrontace se žralokem + konec, nezapomenutelné :-D Možná, že se tvůrci rozhodli film trochu zhernit :-)

• 30.5.2018  19:28

Od úvodu je zcela patrné, že nám Simon naservíruje akční dobrodružnou podívanou, ve kterém nám ukáže kukuč i Daniel Craig. Angelina mi sedla, poslintal jsem a nemám co vytknout. Akce nápaditá, hezky nasnímaná, nechybí i emoce. Hru jsem nikdy nehrál, ale slyšel jsem o ní. Film výborný - aspoň teda pro mě :-)

• 30.5.2018  19:20
    Pomsta (2017)

Matilda Anna Ingrid Lutz je moc sexy. Chápu, proč byla znásilněna :-D Film, u kterého nejezte, protože byste mohli hodit šavli. U některých scén se mi dělalo mdlo. Komu se líbilo Plivu na váš hrob, tak by měla potěšit i tahle brutalita. Těšil jsem se, dostal jsem, co jsem chtěl a chovejte se k ženám hezky!

• 30.5.2018  19:10
    Anon (2018)

Nápad a oční nasnímání kamery nebude nejspíš pro každého. Já jsem si na to zvykl vcelku hned a moc se mi myšlenka pohrávání si se soukromím druhého líbila. Jenže film je komorní a hodně dbá na detaily, což v celkovém hodnocení může trochu nudit. Každopádně slušná počítačová kriminálka, která se snaží lidem něco říct a chce být originální. Neurazí - neposadí Vás ani na prdel. Prostě to začne, nepřekvapí ale za provedení a myšlenku dávám o * více :-)

• 26.5.2018  14:41

Skvělý začátek a pak dlouhé čekaní, jestli si film dokáže udržet úroveň a tempo. Pár skvělých momentů vystřídá nuda a debilita tvůrců, aby nakonec v 5-ti minutách vytáhli mazec, který se vlastně změní v jeden velký sranec. Je to obrovská škoda! Mělo to na víc! Pro mě zklamání roku.

• 26.5.2018  14:37

Ztrátu kouzla prvního dílu nám nahradí akčnější spád a více vražd. Konec je klišé. Začátek a průběh filmu lze očekávat. Kdo má rád vyvražďovačky, nahánění a gore bude nejspíš potěšen. Druhá strana očekávající akademii a přebírání cen budou nasraní :-P :-)

• 26.5.2018  14:29
    Oni (2008)

Působí reálně a místy je to slušné psycho. Liv a Scott vybráni dobře. Skromné a děsivé.

• 26.5.2018  14:24

Na originál to nemá, Bronson je jenom jeden! Jedná se ale po dlouhé době o dobrého Willise a nejlepší film Eliho Rotha. Jsem rád, že neobšlehl všechnu krásu z 1974 a šel vlastní cestou. R-ko zůstalo R-kem a já se bavil.

• 26.5.2018  14:15
    Cargo (2017)

Kraťas jsem neviděl, jenom trailer k tomuto filmu a tak nějak jsem si říkal, že to bude film o něčem jiném než o zabíjení zombie a akčním počinu. Čekal jsem drama ve špinavém prostředí s uplakaným koncem a to jsem dostal :-) Nápad a myšlenka super. Mordobíjci nebrat!

• 25.5.2018  19:33
    Deadpool 2 (2018)

Od studia, které zabilo Wolverina :-D Dvojka to měla těžší, protože jednička zvedla laťku až příliš vysoko. Nakonec je druhý díl minimálně stejně dobrým počinem - možná i dokonce lepším. I když já nerad srovnávám dva úplně suprové filmy. Prostě D1 byl nářez jak prase a D2 je opět nářez jako prase! Josh Brolin alá Thanos si chtěl došlápnout i na naši spálničku :-)

• 25.5.2018  19:27

Život není peříčko. Starat se o nepříjemného znechuceného človíčka je někdy za trest. Pravý pech ale přijde, když ti chce někdo utrhnout palici. R-ko jenom a jenom snímku prospělo! A celkově se jedná spíše o špinavý western s krvavou příchutí na jazyku. A to já rád :-)

• 25.5.2018  19:23
    Deadpool (2016)

Ahoj kluku, potěšil jsi mě a já Tě taky potěším, protože Ti děkuji za skvělou krvavou jízdu a Tvůj suchý trapný černý humor, který miluju :-) Producenti jsou prý podle něj kokoti a scénáristé praví hrdinové! :-D To je moc :-)

• 25.5.2018  19:20

Ale jo. Trochu mě to ze začátku vykolejilo, protože trailery na film opět zvedali prdel až k nebesům, přesto po další projekci jsem byl z toho pocvrkaný. Krok zpět, navíc z Isaaca se dělal nadbůh, který podobně jako Ultron z A2 až zas tolik na pilu netlačil. Ale pozitivem je popcornová efektivní zábava, která splní - možná nezvedne laťku, ale také ji nezlomí, očekávání.

• 25.5.2018  19:09

Návrat ztraceného syna v křesle aneb možná jsme čekali film roku a dostali trochu vlažnou vodu, místo té horké. To bylo na úvod. Jinak je Budoucí minulost nadstandardní záležitostí. Jackman perlí, Michael by mohl být Darth Vader a Jenniferka zaválela taktéž luxusně. Nakonec jsem odcházel nadmíru spokojený :-)