Liga výjimečných (2003)

Guilty pleassure. Asi jsem na jednu stranu rád, že jsem měl někde v šuplíkovém mozku Ligu schovanou takhle dlouho. S Connerym mam nejradši Skálu a asi třetího Indyho. Přesto se tak nějak v tomto filmu loučil s hereckou kariérou. A tak když jsem se dověděl o úmrtí Sira Conneryho, tak jsem si chtěl pustit kousek, který jsem ještě neviděl. Tím bych to ukončil

Vychováni vlky (2020) (seriál)

Za atmosféru kterou mne seriál vtáhl do sebe, za úvodní titulky a píseň a hudbu celkově, ale škoda že na to jak parádně seriál začal a nasadil celkem repspektive rozjel celkem dobré tempo, tak na něm postupně začal ztrácet. Doufám, že to další řada vylepší, protože z posledních dílů už jsem byl fakticky rozpačitý a odhodlaný polevit na mé chuti k seriálu, s kterou si mne získal!

Herec (2020) (seriál)

Budu hodný. Některé nedostatky tam byli, dá se říct že nejvíce ve třetím díle, přesto vynikající počin.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Nebudu se asi nějak rozepisovat. Zase skončil jeden skvělý seriál. Nejhorší byla třetí série s kterou jsem bojoval zhruba 3 měsíce, ale pak se vše v dobré obrátilo a úroveň si to udrželo výtečnou :-). Oblíbené postavy: Piper Chapman, Tiffany Dogget, Poussey Washington, Nicky Nicholsová, Red, Frieda Berlin, Taystee, Gloria Mendoza, Joe Capputo, Natalie Figuera, Lorna Muccio Morella, Bianca Flores, Soso, Flaca a Maritza a možná si na někoho ještě vzpomenu

Banda (2019) (seriál)

Po ultimátní a nejlepší třetí sérii potřebuju nutně čtvrtou! Ten seriál je geniální po všech stránkách! Díky bohu za to eRko to tomu dodává jen třešničku na vynikajícím dortu…

Po hlavě... do prdele (2006)

No tohle byla hovadina :D. Hvězdičku dávam za pana Hranu a pana Vohnouta. Kdyby se neobjevil jeho příběh, tak by mě to fakt nudilo. Nejlepší byl ale pan Hrana: vždyť se to nedá žrát, to je studený :D

Princezna zakletá v čase (2020)

Na Českou republiku úplně parádní výkon! Jako než se mi to pořádně rozleží v hlavě, tak zatím nebudu říkat nejlepší česká pohádka a nebo proč ne! Nejlepší česká pohádka, protože je to svým způsobem originální (inspirace od Zloby a samozřejmě vracečky v čase jsou od zahraničních kamarádů celkem už časté), úžasná hudba, výprava a každý herec měl své kouzlo, ale vévodila tomu Eliška Křenková svými hláškami, kterých naštěstí nebylo úplně přehršel! Jen bych v tom kině zabil dvě partičky dětí, protože to co tam předváděli už bylo na vykázání z kinosálu! Takže rozhodně nejlepší česká pohádka milénia :-)

Borg/McEnroe (2017)

Zjištuji stále víc a víc poslední dobou, že mam prostě filmy podle skutečnosti a ze sportovního prostředí prostě a jednoduše rád! Teda samozřejmě za kameru musí sednout někdo velice schopný a to samé musí být se scénářem, další výběr jsou herci atd atd. Jako byl jsem nadmíru spokojenej a dokonce se mi v brečícím kanálku mihla nepatrná ale fakt jen nepatrná slza, spíš kapka, ale mihla a to se počítá! Tleskam fakticky moc

Poslední noc v Římě (2010)

Jenom hezký holky a převážně po celou dobu filmu nahatý to fakt nezachrání! Strašná zívačka a dialogy absultně o ničem. Jen za tu nahotu je ta hvězdička, protože člověk se nezasmál, ničemu nedivil, jen se uzíval nudou!!!

Girlhouse (2014)

Překvapivě to hezky všechno fungovalo a je to solidní slasher :-) a moc hezký holky samozřejmě