Ronin (1998)

Za ty dvě brilantní honičky a chemii mezi De Nirem a Renem přihazuji hvězdu navíc!!!

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál) odpad!

Sračka nevýdaných rozměrů!!! Marvel už se takhle hnal docela do záhuby až na pár projektů, (Spidey, poslední Strážci, jinak to chce dost oživovat) tak proč stvořil tohle? Ano jsem blázen a na další série (pokud vzniknou a doufam, že ne) se kouknu taky!

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Rozhodně lepší než čtvrtý Thor, tam to fakt bolelo! Tady bych šel s hodnocením i výše, ale bohužel nevyužitý záporák Kang (doufejme že v Lokim se předvede a v Avengerech) a slabý scénář, ale to v podstatě bylo i u prvních dvou Ant-Manů.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

No jasně že za plný, protože prostě režisér ani u jednoho dílu neztratil dech, ale tady, tady si to vyloženě vymazlil! Jen to suprový přehledný hraní si s kamerou! Hudba jako vždy cool. Po emocionální stránce to funguje neskutečně dokonale nato jak je to úlitle cringe, ale to prostě ta infantilnost a tak ke Strážcům patří! U Thora to napodruhé nefungovalo vůbec, tady i na potřetí a nejlépe funguje stále!!!

The Playlist (2022) (seriál)

Až na slabší závěrečnou epizodu s alternativní budoucností musím říct, že mě to fakt chytlo a bavilo a opět jak už skandinávské země dokazují, mě bavili i jednotliví představitelé…

Noe (2014) odpad!

Velký špatný, obrovský špatný! Musel jsem to jako sebetríznitel zkusit a opravdu jsem narazil, ale mam to za sebou a s klidem mohu prohlásit, že jsem viděl jeden z nejhorších filmů snad!!!

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Parádní herecký koncert a mě jen mrzí, že jsem to viděl takhle pozdě! Ale dámy :-D….

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Výtečný výběr herců a super scénář a humor. Na jednu stranu dvě série tomu stačí až až. Teď klidně něco jiného z Brna…

Velryba (2022)

Jak to ten Aronofsky dělá? Oscar udělen Fraserovi zase jednou opravdu zaslouženě! Tohle se musí vidět, i když to není hezký pohled!!!

Kukačky (2021) (seriál)

Fíha! Tak to máme za sebou. Otázka, zda bude třetí série… pravda že druhá trochu ztratila na dechu, ale ve výsledku je to kompaktní a do cíle to finišuje v plném počtu!